🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #14 ФИНАЛ: 08.12.2025

  • 206 043
  • 3 168
# 315
Орлин е отвратителен!
Никой не си избира семейството и няма нужда да се хвалиш с него защото не е нещо което зависи от теб.
Това е годеж.
Натали няма да се сгодява за семейството му.
Виж целия пост
# 316
Обърнете внимание на говора на Натали. Нищо общо с „обърканите” синхрони.
Виж целия пост
# 317
Тя Натали каза, че е ходила на психолог. Няма нищо срамно в това.
Виж целия пост
# 318
Орлин наистина се оказа женчо. Жалко, че Натали не го отряза....
Виж целия пост
# 319
Какво влакче ..влакчето това, влакчето онова.. Grinning
Виж целия пост
# 320
Ех, Нати да ти е честито мъжленцето със стабилното семейство.
Виж целия пост
# 321
Аз съм доволна!
Виж целия пост
# 322
Прическите на жените са нелепи, едни кичури, лакове с брокат, опънати високи кокове. На Криси и Дениз бяха най-смотани.
Виж целия пост
# 323
Какво стана?! Споделете! 😀
Виж целия пост
# 324
Какво стана?! Споделете! 😀

Натали прие пръстена на Орлин
Виж целия пост
# 325
Стана Flowers EggplantHands Ok Hand
Виж целия пост
# 326
Взеха се младите...
Виж целия пост
# 327
Натали прие пръстена на Орлин и каза, че отдавна била решила, че ще е той. Казах ви, че нарочно ги мотаха тримата до финала.
Виж целия пост
# 328
Наталка направи най-правилният избор.
Виж целия пост
# 329
Ще повърна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия