Пъзели 71

  • 20 743
  • 690
# 375
Най-после и аз наредих нещо, едва втори пъзел за годината, срамота Joy

Този път няма да влизам и да гледам намаленията, че предния път като се бяхте заговорили за Деня на пъзела и си метнах няколко пъзела в количката. Този е един от тях Grinning
Виж целия пост
# 376
Bluebird 1000 - Tutankhamun

Виж целия пост
# 377
Ravensburger 500, Cubby Cats and Succulents


С една липса е, някой ако иска да го нареди, както и Алиса е още вкъщи. Моля пишете, че се чудя какво да ги правя Simple Smile
Виж целия пост
# 378
Castorland 1000 - Summer Madeira

Виж целия пост
# 379
Едно Чери да сменим в кабинета зимната картина
Виж целия пост
# 380
Честит 8 март, момичета! Бъдете здрави, обичани и обичащи 🌷
Виж целия пост
# 381

White Mountain-1000
Много е хубав, с много по ярки цветове и е приятен за редене.
Честит празник! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 382
Ravensburger 500 Hello Vinyl
Виж целия пост
# 383
Има малко нови Равенси в озон, не знам от кога, аз сега ги видях. И веднага метнах в количката тези двата, откога ги чакам!


Виж целия пост
# 384
Disney's World Map
Ravensburger, 1000
Виж целия пост
# 385
Аз този уикенд за първи път редих Nova Puzzles - не че не е същото като Gold де. Обаче заради това, че цветовете бяха ярки, мнооого се насладих на гланца.



Бих си взела и още техни заради комбинацията от сглобка и гланц, но картинките им не са никак мой тип. Даже и тази, въпреки че ми хареса, ми създаваше малко особено усещане. Тези оживелите цветя все ги асоциирам с лека злонамереност, малко като в детстките приказки - все се усукват върху някого или го пленяват Laughing

А новите Равенси и аз ги видях преди ден-два. Поръчах си този:
https://www.ozone.bg/product/canal-boat-1000-pc-puzzle-ravensburger/
Виж целия пост
# 386
НАПОМНЯМ!
 
PZLMAN26

*Кодът 25% важи еднократно за потребител до края на 2026 г. при покупка на пъзели от ozone.bg, които не са в промоция.
Виж целия пост
# 387
Добро утро, нещо ме е налегнал мързел със снимките Rolling Eyes Иначе по принцип си редя по малко сутрин.
Записах се и за състезанието на Флорика (благодарение на Евето) понеже по някакво невероятно съвпадение ще съм в София  по това време Flushed

Това Дисни на Аделка пък имам чувството, че никога не съм го виждала Joy

Иначе според мен качват още Равенсбургери в озон, всеки ден като вляза ми изглеждат различни Satisfied Тук-таме и по някой Трефл качват (и две Едуки за цвят), включително и някакви нови двустранни модели по 900 части. Никога не съм редила двустранен пъзел, но и не съм сигурна, че бих си взела.
Поръчах само два Равенсбургера след дълго чудене и един Трефл, цените са станали брутални, а и не е като да не съм зарината вкъщи Neutral Face
Виж целия пост
# 388
Този на аделка го виждам за първи път.
Аз се забавлявам с предпоследния плик от 13200, който редя вече няколко години като ми дойде музата Simple Smile
Виж целия пост
# 389
Един пътуващ Castorland 1500, тънки тези части, почти ги бях забравила, но много оригинално изрязани ♥️


И два Фалкона, винаги са удовлствие


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия