Пъзели 71

  • 20 797
  • 692
# 390
Кога пъзелите от 500 части станаха 25 лв, пардон 12,5 евра?! Пълна пародия..
И нещо положително да има - Весето и нас записа на състезанието на Флорика Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 391
Ще имаме силно форумно присъствие на състезанието на Флорика.
Виж целия пост
# 392
От мен една малка рибка на Равенс (500). Поръчах и 2 от новите техни от Озон, ама цените ме впечатлиха. Лошото е, че вече го казвам всеки ден за цените на абсолютно всичко. Благодаря на mimok за споделения код!

Виж целия пост
# 393
Потресена съм от цените, честно. Направо се радвам, че напоследък трудно си харесвам картинки и купувам малко пъзели. Като се сетя преди три години как на всяка заплата получавах по един кашон с 10+ пъзела...
Виж целия пост
# 394
Me to You Bath Time
Ravensburger, 1000

Виж целия пост
# 395
Много сладък❤️
Виж целия пост
# 396
Trefl 1000 - American West

Виж целия пост
# 397
The Legend of Pegasus - Black Sea 1000


Само такъв полски досега не бях редила, но повече ми хареса от турските.
Виж целия пост
# 398
Добро утро, още не съм излязла от фазата мързел със снимките, а пак ще се натрупат и ще му мисля после.
Но днес забелязах, че са качили пъзела, който преди години си бях взела от амазон - 299 котки и 1 куче - https://www.ozone.bg/product/299-cats-and-a-dog-a-feline-cluster … -king-publishing/
Тогава го бях редила по постера и ми изглеждаше невъзможен без да гледаш, но си мислех да го пробвам. Останах си с мисленото Laughing Дано някой ден да стигна и до него, беше готин.

Има и нови пъзели на някаква непозната марка, но то вече всичко е на такива цени, че нямам и желание да пробвам.
Виж целия пост
# 399
Galison 1000 части

Виж целия пост
# 400
И аз се зарадвах с един пъзел. Благодаря за кода на Mimok Simple Smile
Това е другият пъзел на трефл с плетени животни Simple Smile
https://www.ozone.bg/product/puzzles-1000-premium-plus-tea-time- … fsc-mix-70-trefl/
Виж целия пост
# 401
Първия вариант съм го взимала ноември, с код е бил, но едва ли 50%.... Ако някой взима и ще се разделя с новия, бих го приютила
Виж целия пост
# 402
Аз предишния съм си  го купила за 15.80 лв, но не знам колко му е била редовната цена. Може и да е нямало промоция, а само процентите за ниво Злато. Много го исках Simple Smile
Сегашният също много ми харесва, възползвах се от кода Simple Smile Обаче усещането за добро намаление се губи като цените са в евро.
Виж целия пост
# 403
Китайче от Тему. 500 части.

Виж целия пост
# 404
Момичето с колело, Nova puzzle, 1000 части

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия