💪"Игри на волята: България" ~ Между два сезона

  • 155 260
  • 1 507
# 1 485
Съмнявам се да има участници от предния сезон

Не се съмнявай. Grinning
Виж целия пост
# 1 486
Ааа, ако са по двойки ме интересува и с кого ще го мачнат, че може и зверски да го прецакат. Както и колко ще участва. Ако е за малко, малко ще гледам.Stuck Out Tongue Winking Eye

От кашата с информация ме интересува само дали Калин ще участва. За малко да попитам кога съм изпуснала негова кастинг битка за All stars. Ама то звезди много, слънцето - едно. Ако върнат Калин, връщат и мен пред екрана.
Виж целия пост
# 1 487
Еми, много си сигурна в това, което ме навява на мисълта, че можем да очакваме и Чикагото (ако нещо се е разприказвал пред колеги). Satisfied
Виж целия пост
# 1 488
Значи ако има наистина някакъв шанс да гледаме отново Калин в Игрите и така да получим компенсация за финала миналата година, аз го приемам за подарък за рождения ми ден днес 🥳🎂

Това с двойките не ми допада особено, но ако ще е така, има доста добър шанс за добро представяне с Ръждавичка и така ще се възцари мир между нас в темата и домакина ни Дяволо 😈😜
Виж целия пост
# 1 489
Ако ще е гарга да е рошава. Искам Миглата с Мирко в двойка. Толкова. Другите да се оправят кой както може.
Виж целия пост
# 1 490
Значи ако има наистина някакъв шанс да гледаме отново Калин в Игрите и така да получим компенсация за финала миналата година, аз го приемам за подарък за рождения ми ден днес 🥳🎂

Това с двойките не ми допада особено, но ако ще е така, има доста добър шанс за добро представяне с Ръждавичка и така ще се възцари мир между нас в темата и домакина ни Дяволо 😈😜
Честит рожден ден! Бъди много здрава, щастлива, сбъдвай мечтите си и имай много поводи за радост! Purple Heart

Ако новият сезон е наполовина all-stars, наполовина с нови участници, обмислят да го направят с играене по двойки и не е задължително да са мъж и жена, то ми се иска да видя фаворитите ми от сезон 5 и сезон 7 в един отбор - Момчил и Калин. Ще бъде епично Animal LionNature Sunny. В същото време обаче не ми се иска да участват пак, за да не ги обвиняват къде в шмекеруване, къде в проспиване на сезона и мързелуване. Раздвоена съм Joy.
Виж целия пост
# 1 491
Еми, много си сигурна в това, което ме навява на мисълта, че можем да очакваме и Чикагото (ако нещо се е разприказвал пред колеги). Satisfied

Слухове много при нас. Кой чул-недочул. Легенди се говорят. Grinning
За мен най-сигурният спойлер за ОлСтарс беше Дино в плувният басейн в Стара Загора, трениращ с треньор.  Той не беше добър плувец в сезона.

Освен това всички участници, които следя от всички сезони до сега усилено тренират трасета нон-стоп. Само това качват в инстаграм. Другото, което е в Сезон 7 изключително много натъртваха на ОлСтарс във всеки епизод...Направо си намекнаха кой, какво, как. Заклетите фенове лесно ще свържат две и две.
Виж целия пост
# 1 492
Подочух, че този сезон щяло да има много морски битки, как ще го направят на тоя плитък плаж нямам идея, но дано да е така.
Виж целия пост
# 1 493
Чакайте малко, каквоо?? Наистина ли има шанс да гледаме пак Калин!? За всичко останало ми е все тая, пак ще го гледам вероятно, но ако участва той - ето това би било новина!
Виж целия пост
# 1 494
Във вечерните новини пуснаха замъглени 4 участника:


Русата дама според мен е лесно откриваема - има доста татуировки.
Виж целия пост
# 1 495
Еми, много си сигурна в това, което ме навява на мисълта, че можем да очакваме и Чикагото (ако нещо се е разприказвал пред колеги). Satisfied

Слухове много при нас. Кой чул-недочул. Легенди се говорят. Grinning
За мен най-сигурният спойлер за ОлСтарс беше Дино в плувният басейн в Стара Загора, трениращ с треньор.  Той не беше добър плувец в сезона.

Освен това всички участници, които следя от всички сезони до сега усилено тренират трасета нон-стоп. Само това качват в инстаграм. Другото, което е в Сезон 7 изключително много натъртваха на ОлСтарс във всеки епизод...Направо си намекнаха кой, какво, как. Заклетите фенове лесно ще свържат две и две.

Да, и аз покрай сторита на Дино от тренировки на басейн си помислих, че ще участва и затова подобрява плуването си. И от Ръждавичка останах с впечатление, че и предстои участие. Чикагото и той. По-стари участници не следя, освен Фифо, Гого и Жорката, но при тях не съм забелязала някакви такива сигнали.

Ама, например Калин не съм виждала напоследък да тренира трасета. Няма нужда нашият от специални тренировки Laughing

А кой друг е тренирал трасета?
Виж целия пост
# 1 496
Калин всяка вечер по телевизора? Добре!
Виж целия пост
# 1 497
Искам Мани Тъ да е с Неделчо.
Виж целия пост
# 1 498
Дино миналия сезон си остави кръста на изолатора, цял сезон го болеше и му отне месеци след това да се възстанови. Как участваш отново в спортно (с уговорки) реалити след такава травма?
Ама Дино си е весел и позитивен човек, така че защо не 😀
Виж целия пост
# 1 499
Привет! Привет!
Много интересни новини прочетох тук 🙂 Благодаря на всички Hug
Дино го видях преди няколко дни в квартала. Изглеждаше доста свеж, дано си е оправил кръста.
Чикагото се оплакваше, че си е прецакал здраво червата, стомаха или и двете от глада. Но от мерак да го дават по телевизора може да рискува пак 😁
Нямам търпение да започне новият сезон. Тия дни си пуснах 7-и, позабравила съм го. До 20-и епизод съм. Калин още не е станал Великолепни, но операторите започнаха да го забелязват в калабалъка.
Ако участва пак и са по двойки, дано да е с Ръждавичка. Тя може и да му образува нерви, обаче пък са страшен тандем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия