💪"Игри на волята: България" ~ Между два сезона

  • 160 824
  • 1 531
# 1 500
Да, и аз мисля, че Калин и Ръждавичка биха били непобедими. А най-важното ми е той да е там, където му е мястото - на върха.
Физически са страшен тандем, но по-важното е, че всеки от двамата притежава точно ония неща, които липсват на другия. Само се замислете, Калин не би се напрегнал да остане и секунда повече, ако се окаже сред вълци, които не го харесват. Та миналата година в чудо са се видяли в един момент да не го изпуснат Joy И някак има настройката да не му е важна личната победа в двубой, но за екип, за отбора земята ще изрови. Пък в "социалната игра" тя има ония лидерски качества, които биха накарали вълците да я гледат като послушни кученца с изплезен език. На нея пък и липсват неговото спокойствие, хладнокръвие и поглед върху играта на арената. Има и още много. Като парчета от един пъзел са.

На за мое съжаление /и за радост на недолюбващите Ръждавичка/ май няма да са двамата.Disappointed Relieved С такова впечатление останах от един коментар на негов приятел.
Виж целия пост
# 1 501
Ако наистина са по двойки, садистите от продукцията ще сложат по една котва във всяка двойка. Сеир да става. Ръждето ще го мачнат я с Алеко, я с Мирослаб, любимците трябва да се подкрепят сеПак. На Калинчо някоя Мани Ви или каква беше, аз тогава още не гледах сезоня Simple Smile
Виж целия пост
# 1 502
Излезна ми едно клипче в което Павел казва че тази година няма котви, дали обаче Joy
Каза че щели да са подготвени и много подготвени.
Каза че ще видим победители шампиони и тази година си е ол старс сезона.
Видяли са че това което са планували няма да стане и са сглобили, ол старс, нормален сезон плюс за да има жена победител- двойки.
Виж целия пост
# 1 503
Къса е паметта българска/ в частност на списващите тук!/ Не помним големите си герои в победители! Само January_ спомена ГОЛЕМИЯТ от миналия сезон - Мирослав! Що не го искате? Човекът вече е станал баща, а гледането на дете е скъпо. А и е най-доказал се от последния сезон - ПУбИдител!!! И понеже участва само преди година още ще е в перфектна форма да мачка на арената, да припада на блатота, да се скатава и крие и жално да мяука!
Виж целия пост
# 1 504
Честно казано, не ги разбирам хората, които са си съсипали здравето при участието си в тоя цирк, с месеци се лекуват, и сега пак се хващат на хорото. Много ще ми е приятно да гледам пак Калин, но щом даже и той успя да се разболее в тамошните условия...
Виж целия пост
# 1 505
С риск да охладя ентусиазма за Калин...  не се навивайте, че ще го гледаме пак. Не че не искам, ама...
Виж целия пост
# 1 506
Аз не искам. Да си живее живота и да не се занимава с тази гавра.
Джанки им обещавали, садисти!
Виж целия пост
# 1 507
От къде тръгна това за Калин.🙄Момчето  е по активно от всякога  в социалните си мрежи 😁И хич не го виждам в нов сезон и да му занимава с Игрите .Било квото било .😁
Виж целия пост
# 1 508
Борислав Лазаров от ИВ2 в "Марс vs. Венера" на пиперлива тема

Скрит текст:

Много отслабнал, направо му е изпито лицето вече.
Виж целия пост
# 1 509
Калин няма да участва, 100% е сигурно.
Ръждавичка - ще.
Виж целия пост
# 1 510
Калин няма да участва, 100% е сигурно.
Ръждавичка - ще.

Значи е отказал. Иначе му е било предложено.
Ръждавичка е ясна - пусна подсказващо стори в ИГ преди няколко дни.
Виж целия пост
# 1 511
Попадна ми клипче на някакво момче, което сподели че се е записвал за кастинг много отдавна и никой не му е звънял и изведнъж са му звъннали.
Сподели неща които да те накарат да се замислиш дали това не е последният сезон, защото на него не са му казали че ще е ол старс , и са го питали би ли искал да има кастинги в твоят град, а стандартно това се случва когато вече няма много желаещи за предаването.
Нещо подобно е станало и със Сървайвър
Това ме навежда и на мисълта защо този сезон е ол старс но може и да не е така
Виж целия пост
# 1 512
Аз пък знам от доверен източник, че тази година е имало много повече кандидатури - над 17 000 - едва ли не са имали желаещи 😂 даже и за още 3 сезона напред имат.
Попадна ми клипче на някакво момче, което сподели че се е записвал за кастинг много отдавна и никой не му е звънял и изведнъж са му звъннали.
Сподели неща които да те накарат да се замислиш дали това не е последният сезон, защото на него не са му казали че ще е ол старс , и са го питали би ли искал да има кастинги в твоят град, а стандартно това се случва когато вече няма много желаещи за предаването.
Нещо подобно е станало и със Сървайвър
Това ме навежда и на мисълта защо този сезон е ол старс но може и да не е така
Виж целия пост
# 1 513
Може, споделям само какво ми е попаднало
Виж целия пост
# 1 514
А за Гого чува ли се нещо, дали ще участва?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия