💪"Игри на волята: България" ~ Между два сезона

  • 163 291
  • 1 552
# 1 545
Мрънкаше ,но и се бореше като куче, симпатична ми беше.
Виж целия пост
# 1 546
Чак пък да се бори. Биваше я в коалициите, доста посредствен играч, който да кажем два пъти изненада с нещо. За спорта я бяха сложили там, поседя повечко, защото извади късмет. Иначе е много красива безспорно, без ужасната уста, която не е нейна.
Виж целия пост
# 1 547
Абе... кифльоч си е. Само като видяx устните и... бегай надалеч.
Виж целия пост
# 1 548
Благодаря, Билянка! 🤗Кифльоч си е, но си подхождат с Мастаргаков - ще има борба за огледалото. 😂 Пожелавам им да са щастливи, да се обичат и да се подкрепят!
Виж целия пост
# 1 549
Горкият Мастагарков. Не е много умно това момче Worried
Защо? Мадамата е готина и точно за него! Аз нея повече я харесвам от него. Показа характер.
Виж целия пост
# 1 550
Е защо, защо? Така го усещам.
Виж целия пост
# 1 551
Аз също ги харесвам, и визуално като двойка, и като характери мисля, че си подхождат. Тя влезе със стереотипа на джукеста кифла, но показа характер и борбеност и ми стана доста симпатична.
А и Благо не е Нобелов лауреат все пак. Grinning
Виж целия пост
# 1 552
И Мастагарчето е кифльоч, лика прилика са си! Пожелавам им да са много щастливи заедно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия