Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 32

  • 61 328
  • 739
# 300
Катнис, благодаря. Току що ги купих от Пени и довечера като се прибера, ще пробвам.
Виж целия пост
# 301
Даже не знаех,че има и такива. Има ли ги в ДМ? Могат ли да се помиришат? Никак не харесвам силни,натрапчиви аромати,а тези изглеждат да не са такива. Simple Smile
Купувала съм ги от Германия, там асортиментът е толкова разнообразен. Мисля, че тук може да се намерят в магазините за паралелен внос, като ТТ маркет, Борн и др.
Може да се помиришат, ароматът се усеща още от опаковката.
Видях в новите предложения, че са пуснали и на Денк Мит в такъв тубус перли.
Имам тези на Денкмит, също от Германия съм ги купувала. Въобще не ми харесаха. Ако се сетя да ги ползвам, разтварям ги във вода предварително, защото имам подозрения, че оставиха петно върху една тениска. Петното е същият цвят като перлите.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 302
Denkmit в ДМ също имат вече перли. В България със сигурност ще ги има, това си е марка на ДМ.
Виж целия пост
# 303
Denkmit в ДМ също имат вече перли. В България със сигурност ще ги има, това си е марка на ДМ.

По-горе писах, че ги има в новия асортимент. Вижте си ги в приложението в секция НОВО.
Виж целия пост
# 304
Допълних си по-горния пост.
За България са нови перлите на Денкмит, иначе в Германия, преди около 4-5 години ги видях в магазина.
Виж целия пост
# 305
Има новина, талоните вече могат да се деактивират 😁
Виж целия пост
# 306
Може би има актуализация на приложението,  защото аз не мога да ги деактивирам.
Виж целия пост
# 307
Не виждам да има нова актуализация и също не виждам от къде се деактивират. Хелп?
Виж целия пост
# 308
При мен няма опция за деактивиране на талоните в приложението. Thinking
Виж целия пост
# 309
При мен има, имало е ъпдейт днес, с айфон съм.
Виж целия пост
# 310
При мен няма ъпдейт наличен, нито се деактивират талоните. Със Самсунг.
Виж целия пост
# 311
При мен има, имало е ъпдейт днес, с айфон съм.

И аз съм с айфон и нямам ъпдейт. Даже снощи на сила ми инсталира новия софтуер 😂
Не, че е драма. Споделям само. Хубаво е, че ще го има скоро при всички като опция.
Виж целия пост
# 312
Следващият лайф ще даде нещичко на ДМ био. Дано да е за всички продукти.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 313
Имам копче за деактивиране и снимките на артикулите се скролват по друг начин. Клиентската карта също е малко по-различна като изглед. Друго ново не виждам
Виж целия пост
# 314
Активирах талон на Олд Спайс, който няма да ползвам, но няма връщане назад.Frowning1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия