Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 32

  • 61 331
  • 739
# 285
Интересно че ми скандираха картата,но не се е отразило
Виж целия пост
# 286
Явно е било неуспешно маркирането на картата. От там и неначисления талон.
Виж целия пост
# 287
Аз винаги на касата питам служителката да ми потвърди, че картата е маркирана, защото имах такъв случай преди време. Уж сканирането мина, но впоследствие разбрах, че всъщност не е отразено.

Оттогава винаги ги моля да проверят дали всичко е ок.
Виж целия пост
# 288
Вчера като маркирах моето приложение,служителката ми обяви,че имам активиран талон за -15% и съответно се е отразил.Явно не навсякъде го правят.
Виж целия пост
# 289
Аз винаги на касата питам служителката да ми потвърди, че картата е маркирана, защото имах такъв случай преди време. Уж сканирането мина, но впоследствие разбрах, че всъщност не е отразено.

Оттогава винаги ги моля да проверят дали всичко е ок.
Вече и аз така ще правя.
Виж целия пост
# 290
То по сумата за плащане се разбира.
Виж целия пост
# 291
И аз винаги казвам - имам талон за намаление (когато имам), да гледат и служителите, и аз дали ще хване.

Има анкета като се влезе в приложението. Ще мрънкам за краткия срок на талоните, за коледните е безобразно - хората пътуват, моите изгоряха по тази причина.
Виж целия пост
# 292
За краткия срок и аз съм им мрънкала.
Не помня, мисля пак беше анкета или проучване.
Сега ще видя, дали ще ми излезе анкетата и ще я попълня,
Виж целия пост
# 293
Трябва да се иска!
Преди време когато талонът за рожденик беше до края на седмицата, в която се пада, ми стана много тъпо, че рождения ми ден се падна в събота и отидох в понеделника- 8 март и ми отказаха намаление. Да, то по правилата, ама не се почувствах човек, още по-малко жена на празника.
Изказах се тогава.
Виж целия пост
# 294
На мен не ми дава анкета!
Не ми излиза когато вляза в сайта, не я откривам и из приложението...
Идеи? Къде е ?
Виж целия пост
# 295
Бих попълнила и аз. Безобразно малко време са тези талони и малко проценти - 10,15% …
Не ми харесва и бейбибонус. Един път само ми пуснаха купони и то на бейбилов с малко проценти пак.

Бих се радвала на купони за техните марки по 20,30%. Особено на хранителните и консумативи (кърпички сухи, тампони за лице, памучни кърпи, клечки за уши, Балеа, Алверде, Ебелин).
Виж целия пост
# 296
Кои парфюмни перли препоръчвате на Ленор? Има ли такива, които ухаят не толкова натрапчиво?
Виж целия пост
# 297
Тези са ми любими, лек, приятен аромат.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 298
Даже не знаех,че има и такива. Има ли ги в ДМ? Могат ли да се помиришат? Никак не харесвам силни,натрапчиви аромати,а тези изглеждат да не са такива. Simple Smile
Виж целия пост
# 299
Видях в новите предложения, че са пуснали и на Денк Мит в такъв тубус перли.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия