Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 32

  • 61 321
  • 739
# 375
На мен скоро ми пуснаха някакви талони за плодови барчета, мокри кърпи някакви и Джонсанс.
Виж целия пост
# 376
Да, сега Precious girl като каза се сетих, че аз имах такива талони. Ама толкова не съм им обърнала внимание, че съм забравила.
Само този за мокри кърпи съм използвала - края на ноември е било това.
Виж целия пост
# 377
Защо и какви талони деактивирате, нещо съм пропуснала ли, благодаря !
Виж целия пост
# 378
По препоръка от личния ми лекар, взех този крем за суха кожа. Ползвам го за ръце и крака. Много силно овлажняващ е, в началото стои мазен, но попива сравнително бързо. Откакто го ползвам, нямам нацепени ръце и кървене. За тяло също става, но там се мажа с червения Дав.


Този крем къде да го търся? При кремовете за ръце може би? Или при кремовете за крака?
Виж целия пост
# 379
Крем за тяло се води

Виж целия пост
# 380
Да. Още нещо, за което мрънкам.
Само веднъж получих талони с бейбибонуса и то пак за някакви си 15% но техни марки и 20 на Нук … На техните марки по-малък процент отколкото на чуждите. Смях в залата. 🤣 Аз на Вук имах 20% от участие в едно училище за родители. Мерси им
Виж целия пост
# 381
Открихте ли заместник на известния молив за устни на S-he 🌺

https://www.dm-drogeriemarkt.bg/alverde-naturkosmetik-moliv-za-u … 067796183627.html Тези мисля, че може и да са хубави, открих подобен на моя любим цвят от моливите на She, но по принцип не харесвам Алверде, та все още не съм си купила. Пък и имам поне 3-4 молива на She в резерв, та не бързам. Някоя дама, ако е ползвала молив за устни на Алверде, моля да се включи с отзив.
Виж целия пост
# 382
Защо и какви талони деактивирате, нещо съм пропуснала ли, благодаря !

Вече има опция за деактивиране на талоните. Ако ти се наложи, по някаква причина.
Виж целия пост
# 383

Има и вариант за ръце в туба. Аз обаче взех голямата опаковка, защото и мъжа ми ще се маже.
Виж целия пост
# 384
На мен този крем не ми допадна. Оставя ми мазен, вазелинов филм, който не попива.
Виж целия пост
# 385
Аз пак да помоля за препоръки за:
- хидратиращ околоочен крем;
- серум/спрей за мноооооого сухи краища на косата. Искам да слагам, че да се разресва лесно, включително и между измиванията. Благодаря!
Виж целия пост
# 386
Момичета, препоръчайте някоя хубава маска за лице, която обаче да не е тип шийт. Не са ми никак удобни, падат ми от лицето и направо се изнервям постоянно да ги намествам. Лицето ми е малко и все не съвпадат дупките за очите, носа и устните Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 387
Дидичка, на мен също не ми допада в началото усещането, но търпя. Кървенето от ръцете е много по-неприятно.
Виж целия пост
# 388
Открихте ли заместник на известния молив за устни на S-he 🌺

https://www.dm-drogeriemarkt.bg/alverde-naturkosmetik-moliv-za-u … 067796183627.html Тези мисля, че може и да са хубави, открих подобен на моя любим цвят от моливите на She, но по принцип не харесвам Алверде, та все още не съм си купила. Пък и имам поне 3-4 молива на She в резерв, та не бързам. Някоя дама, ако е ползвала молив за устни на Алверде, моля да се включи с отзив.

Ползвам точно този молив и същия цвят, има червило съответстващо на молива - и него ползвам. Цветът Бери е много нежен и приятен за мен.
Моливите са меки и не могат да подострят с тънък връх. Ако сте свикнали с такива няма да се получи. На мен не ми пречи и сигурно вече две години ползвам тях.
Единственото, което мога да дам като препоръка за червилата и моливите на Алверде е да не се презапасявате, защото това е натурална козметика и се разваля бързо.
Виж целия пост
# 389
За мен няма по добър бюджетен молив от тези на Catrice, имам го в няколко цвята, не го заменям за никой друг
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия