Отчет на набор 2003 - 6

  • 14 197
  • 321
# 180
 Не само, че спи ами и все не му достига сън. Ако някой ден пропусне следобедният сън после два дни си наваксва ooooh!

В понеделник го гледа сестра ми и след работа отиваме да си го вземем и той спи ... в 18.30(почти четири часа сън е било), това обаче не му попречи после да заспи в 9 часа.
Виж целия пост
# 181
По въпроса за патката...
Нашата е ОК, дори младежът сам си я мие в банята,

Калин,обаче не дава да го пипна.Казва,че го боли.В петък следобяд ще го водя при педиатърката.
Виж целия пост
# 182
Ами нека се похваля,урока по английски вчера мина много добре.Влади вече все повече се отпуска пред публика и взе участие,когато госпожицата задаваше въпроси.
А относно спането,Влади става всеки ден,независимо дали е на градина или почиваме,към 6.30-7.00.В градината почти не спи или много малко,вечер си ляга към 9.30 и докъм 10.00 заспива.А почивните дни вкъщи може да спи и по 2-3 часа следобяд,ралзично.
Виж целия пост
# 183
По въпроса за патката...
Нашата е ОК, дори младежът сам си я мие в банята,

Калин,обаче не дава да го пипна.Казва,че го боли.В петък следобяд ще го водя при педиатърката.

И на мен не ми дава да го пипам, но "като вдигне самолета" и като се задърпа и всички други упражнения  Crazy...., на мен ми става неудобно Embarassed
Виж целия пост
# 184
По въпроса за самолета - Косе като го вдигне и му е много интересно, държи да ми го покаже Laughing
А за спането - в детската да, но вкъщи не. Доскоро спеше, но едва го приспивах между 2 и 3 часа като ми отнемаше поне по половин час и скъсани нерви.  Първите пъти като не спа и към 6-7 вечерта му се доспиваше зверски и често си лягаше по това време, за да се събуди на другия ден - неделя - в ранни доби, по тъмно дет се вика.  Вече обаче не спи следобяд вкъщи и вечер заспива между 10 и 11, както и през седмицата.  Иначе ми беше добре докато спеше вкъщи по обяд - по 3-4 часа спокойствие Grinning
Виж целия пост
# 185
По въпроса за самолета - Косе като го вдигне и му е много интересно, държи да ми го покаже Laughing

нещо такова и ние...Ходи ли по голяма нужда, все се пипка и накрая е готов да излети  Laughing... ама всеки път е това. Обаче мен ми е по-притеснено, ако в тоз миг го зърне щерката... Че тя сега е на прага на пуберството  ooooh!

Браво на дечкото ти, anidimova. Само така  Peace
Виж целия пост
# 186
Браво на дечкото ти, anidimova. Само така  Peace
Браво на Влади и от нас!!! newsm10 smile3501
Вчера Сашо се правил на майстор в градината ooooh! Решил, че трябва да развива дръжките-топчета на вратите на гардеробчетата.  Embarassed
Виж целия пост
# 187
Какъв е режима на вашите дечица ?
Докато е на ДГ режима е ясен-става в 7:30 и отива там, яде, спи, няма тън мън. През уикендите и когато си е у дома по други поводи по-често спи, но се случва и без следобеден сън да мине. Трудно заспива, но пък заспи ли, спи по 3 часа. Обича това упражнение! smile3524
anidimova, браво на представянето на Влади!  smile3501
Вчера и аз присъствах на открит урок, но както и очаквах, Кейти изобщо не взема участие. Гледа доста съучастнически, не апатично, но не вдига ръка. Иначе участва в песничките. И в упражнението с апликацията се справи втора след едно момченце.
Когато я попитах защо не вдига ръчичка, тя каза, че не искала.
Хъх, довечера пък има представление от танците, които посещава в ДГ. Да видим там какви ще ги заформи.
О, да ви се похваля, има си нов приятел-Боби. От ДГ е, но наскоро ми се похвали, че са станали приятелчета (гаджета  Wink). Много го обичала, наред с едно момченце на наши приятели (за когото реве денонощно и обяснява колко много го обича и не може без негоооо.... Crazy Crazy Crazy).
По повод излитането на самолета. Имахме случка у нас с горното приятелче миналата сряда.
Той е у дома, защото родителите му се преместват в ново жилище и има доста довършителна работа, та да не им се пречка го пращат насам-натам.
Играят си Кейти и Светльо и по едно време на нашата мома й се допикава.
"Светльоооо, ела с мен в тоалетната. Пишка ми се. На теб пишка ли ти се?"
"Да"
Отиват в тоалетната, и тя му нарежда да пикаел в гърнето на Филип (добре че Светльо се отказа обаче). Докато той я чака тя да си свърши работата, се събул и си пипа пишока. Дочувам следния диалог (аз съм в другата стая и не виждам какво става):
"Виж какво голямо пишле имам!"-казва гордият му притежател
"Не се казва пишле, а чура"-отговаря вездесъщата по всички въпроси Кейти
"Добре де, ама е голямо"-настоява собственика
"А, да, ако знаеш на тати колко е голяяяяма чурата"-гласи категоричният отговор на запознатата вече с тия неща Катерина..............
Аз замалко да се удавя в мивката в подтиснат смях, в същото време съпругът ми дочува последната реплика и отиде да въдвори ред и дисциплина.....
Виж целия пост
# 188
Играят си Кейти и Светльо и по едно време на нашата мома й се допикава.
"Светльоооо, ела с мен в тоалетната. Пишка ми се. На теб пишка ли ти се?"
"Да"
Отиват в тоалетната, и тя му нарежда да пикаел в гърнето на Филип (добре че Светльо се отказа обаче). Докато той я чака тя да си свърши работата, се събул и си пипа пишока. Дочувам следния диалог (аз съм в другата стая и не виждам какво става):
"Виж какво голямо пишле имам!"-казва гордият му притежател
"Не се казва пишле, а чура"-отговаря вездесъщата по всички въпроси Кейти
"Добре де, ама е голямо"-настоява собственика
"А, да, ако знаеш на тати колко е голяяяяма чурата"-гласи категоричният отговор на запознатата вече с тия неща Катерина..............
Аз замалко да се удавя в мивката в подтиснат смях, в същото време съпругът ми дочува последната реплика и отиде да въдвори ред и дисциплина.....
rotfImbo  love001 Големи сладури!!!!
Виж целия пост
# 189
Да, децата са невероятни и ние се хвалим наляво и надясно колко е голяма чу`ката на тати  Joy hahaha

Да ви питам (май сме споделяли преди, ама като не помня newsm78) как са децата ви с изпотяването.
Алю е мокър до кости 2 часа след като си е легнал вечер. Все едно с маркуч съм го поливала. Възглавница, чаршаф, завивка....всичко е във вода. Почвам да се притеснявам да не би да е нещо здравословно или просто му е топло ooooh!
И зимата беше така, преобличам го по 2 пъти по нощите Thinking Confused
Виж целия пост
# 190
stellina, и Кейти много и лесно се изпотява. Но при нея със сигурност е генетично. Баща й, колкото и да е слаб, все му е горещо и се изпотява. Затова и ходи много леко облечен.
Тя докато легне, и е изпотена, както и само докато ака, пак главичката й става мокра.... Мисля, че не е здравословен проблем, а добра обмяна на веществата. Няма да се претоплят поне. И освен това, съм забелязала, че ако се поти, колкото и течности да пие, не пишка често (виско излиза с потта, баба ми по майчина линия е била така).
Аз трудно се потя, и виждам, че синчето се е метнало на мен.
Виж целия пост
# 191
stellina, и Кейти много и лесно се изпотява. Но при нея със сигурност е генетично. Баща й, колкото и да е слаб, все му е горещо и се изпотява. Затова и ходи много леко облечен.
Тя докато легне, и е изпотена, както и само докато ака, пак главичката й става мокра.... Мисля, че не е здравословен проблем, а добра обмяна на веществата. Няма да се претоплят поне. И освен това, съм забелязала, че ако се поти, колкото и течности да пие, не пишка често (виско излиза с потта, баба ми по майчина линия е била така).
Аз трудно се потя, и виждам, че синчето се е метнало на мен.

Никой от двама ни не се поти така зверски Naughty, пък малкия може на баба си да се е метнал newsm78
Спи по потник и слипчена сега, по големите жеги сигурно гол ще го оставям...знам ли.
Пък ми е неудобно само за едно потене да звъня на личната лакарка за инфо Thinking
Виж целия пост
# 192
Пък ми е неудобно само за едно потене да звъня на личната лакарка за инфо Thinking
Просто като имаш път следващия път при нея, й спомени за това, че ти е направило впечатление...нека ти каже мнението си...
Виж целия пост
# 193
индивидуалност е това с потенето. Моята щерка, дето е кожа и кости се поти здравата, а синчето и капка не пуска.
Аз също издържам на жеги.
Виж целия пост
# 194
индивидуалност е това с потенето. Моята щерка, дето е кожа и кости се поти здравата, а синчето и капка не пуска.
Аз също издържам на жеги.
Така е!!! И Сашо е с нормално тегло, но много се поти!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия