Професионални серии за коса - Тема 167

  • 43 187
  • 521
# 150
Този за бърз растеж действа ли наистина?
Като цяло кажете някои продукт/и, които да действат. Ясно, че няма с по 6 см на месец, ама така малко да позасили.
П.с. Маски си ползвам преди миене, но искам бууст.
Виж целия пост
# 151
Мацки, може ли да ме ориентирате кой точно модел на четка за коса на TANGLE TEEZER да си купя?
Трябва ми за за ежедневна употреба/разресване, не толкова за мокра коса, а май на всичко, което прочетох като описание пише, че е "wet"/за употреба на мокра коса. Препдочитам дълга дръжка. Към кой модел да се насоча?
Виж целия пост
# 152
Мацки, може ли да ме ориентирате кой точно модел на четка за коса на TANGLE TEEZER да си купя?
Трябва ми за за ежедневна употреба/разресване, не толкова за мокра коса, а май на всичко, което прочетох като описание пише, че е "wet"/за употреба на мокра коса. Препдочитам дълга дръжка. Към кой модел да се насоча?

Сериозно ли обмисляте пластмасова четка за ежедневна употреба? Четката е супер, но с нищо по-добра от многото евтини алтернативи на пазара.
Аз използвам средната основно на мокра коса.
Виж целия пост
# 153
Бих разгледала Olivia Garden. След няколко четки тип тангъл тийзър, разликата е огромна. В моя случай пак е пластмасова, но не я заменям.
Виж целия пост
# 154
Бих разгледала Olivia Garden. След няколко четки тип тангъл тийзър, разликата е огромна. В моя случай пак е пластмасова, но не я заменям.
+1

иначе в "защита" на ТТ - е по добра е от някаква имитация на лидл
Виж целия пост
# 155
И аз много си обичам моите ОГ четки, но никога не съм имала ТТ за да сравня!
https://store.oliviagarden.com/products/idetangle
Виж целия пост
# 156
А като цяло какви четки харесвате за сухо разрешаване? С косъм или пластмасова?
Виж целия пост
# 157
На Оливия Гардън четките са много добри. Има и с косъм, а и са гъвкави и се плъзгат по скалпа. Не харесвам ТТ, нямам, а  и не бих ползвала пластмасова или гумена.
Виж целия пост
# 158
'Боса' съм по темата, затова влязох и да питам. Чела съм много хубави мнения и тук във форума, и по фб групи за марката...та, затова се насочих първоначално към нея. Също така съм чувала и хубави отзиви за четки от глигански косъм. Не знам коя би била подходяща за по-тънка коса. Идеята ми беше да попроуча и евентуално да следя по намаления за 8ми март, ако има нещо, което тогава ще е на по-добра цена.
Благодаря за мнението и препоръките, ще разгледам тези четки на  Оливия Гардън.
Виж целия пост
# 159
Аз не разресвам ежедневно така, че може би не разбирам въпроса точно ( също и косата ми е гъста, изрусена така че това четкане ще я накъса ) но все пак да покажа варианти
плоска четка с влакна от найлон и глиган
https://www.notino.bg/olivia-garden/fingerbrush-combo-goljama-pl … hetka/p-16196578/
https://www.notino.bg/olivia-garden/fingerbrush-thinkpink-boar-n … e-chetka-za-kosa/
https://www.notino.bg/olivia-garden/fingerbrush-nano-ionic-ploska-chetka-za-kosa/

такъв модел използвам аз https://www.notino.bg/olivia-garden/idetangle-pride-ploska-chetka/p-16132443/ от серията за разплитане и само с тази цел четка минава през косата ми - преди миене, и да разнасям балсам/маска

вече си имам други за изсушаване/оформяне със сешоар
Виж целия пост
# 160
Аз да попитам тези четките с косъм от глиган как се почистват? Има ли нещо по-специфично?
Виж целия пост
# 161
Няма специфика при почистването или поне аз не спазвам педантично някакви правила. След всяко ресане обирам космите от нея, а на определено време, всеки да си прецени на какъв период,  измиване с топла вода и препарат, шампоан, каквото и да е измивно средство.

Casual, точно тези имах предвид. Много са ми удобни.
Тази също.Взимам втора, защото малкия ми син ми я отмъкна.
Виж целия пост
# 162
Имам доста ,от пластмасовите тип ТТ имам една на Макадамия от ЗР зелена ,вече е изчерпана ,много си я харесвам ама госпожиците ми я крадат. Имам ТТ с дълга дръжка, не я харесвам много твърди зъби. Имам на оливия ,не мога да намеря снимка , смес ест.косъм и много остри зъбки с дървена дръжка, които ми драскат скалпа. Сега редовно използваната е фингър на оливия има топчета на върха на зъбците ,доволна съм . А тази, която е публикувала Alexa ,имаше цяла серия с четки за изсушаване кръгли ,мноого хубава серия ,трябва пак да си взема . За протокола с тънка коса малко под раменете ,а госпожицата ми е с дълга до кръста .
Виж целия пост
# 163
Аз да попитам тези четките с косъм от глиган как се почистват? Има ли нещо по-специфично?
Освен това което е споменала Алекса аз обирам останалите косми с Инструмент за почистване на четки за коса, 1 бр.
Виж целия пост
# 164
А като цяло какви четки харесвате за сухо разрешаване? С косъм или пластмасова?
Откакто открих масажните ЕКО четки на Doori, не поглеждам към други. Четката разресва много добре косата и в същото време прави масаж на скалпа, който е доста приятен. Самата четка е гъвкава и се почиства много лесно. Купила съм си от всички цветове. Препоръчвам горещо! Ресането на косата с нея е истинско удоволствие!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия