Иначе отново Чийдем е най-умната и знае всичко за всички. Пак отвличания, пак информаторство... Както някой коментира в Х - с такъв фраг и мен ще ме накарат в сряда да гледам Галатасарай и Атлетико Мадрид
Иначе отново Чийдем е най-умната и знае всичко за всички. Пак отвличания, пак информаторство... Както някой коментира в Х - с такъв фраг и мен ще ме накарат в сряда да гледам Галатасарай и Атлетико Мадрид
Щастлив край за ЕшСан. Не казваме захаросан но добър край. Заслужават го и то много миличките. 🥺 Да живеят спокойно и щастливо далеч от всичко макар че в мафията ще е правоподобно и нещастен край.








Липсвате, момичета 










Знаем, че си по ексклузивните места, но тук ме изненадваш
Звучи като симпатично бутиково събитие



KonforxDemetÖzdemir“ 







Явно ще работо дистанционно, защото обеща на Нисан да се махнат...


най вероятно си права ти ги усещаш нещата и си наблюдателна. Позна и за Кадир че ще е син на Хъдър , но всички се надявахме на Ешреф. 

Препоръчани теми