
Някой май усети гнева на феновете и започна да изпълнява поръчките им... Много очевидно взе да става обаче

Не сме без нищо . Мипкома си остава красив Спомен Форевър и подарък
независимо кой какво си мисли и пише. Име и обща фотосесия в стил Ешреф и Нисан с Ретро Зеленият Кадилак 💚 - емблемата на сериала. Сериала си има своята изградена и вярна публика , така че не се притесняваме от нищо . Дори и да се мрънка пак ще се гледааааа . Имаме и нова конкуренция в Сряда. 





Феновете полудяхме от радост в соц мрежите.



Както винаги ни глезиш с разни ексклузивитети 








https://www.instagram.com/konformobilya/ след 09:30 ч. българско време би трябвало да започнат 





https://www.instagram.com/p/DTqgTJ2AsOG/?hl=bg



❤️🔥🔥



Препоръчани теми