Пазаруване от Н&M - тема 72

  • 45 771
  • 740
# 735
Днес получих пратка от 15.06. Няма ни лист ни етикет за връщане. Само поръчаните артикули.

Тези неща взех за малката госпожица



Първият комплект е ватиран. Панталоните и дънките са доста тънки и за пролет/есен са ок. Но не за студенко време.
аа, тези пУнтульонки и дънки и аз ги поръчах 😂 днес отивам с количката до еконта, напълних багажника с пратки ит ХМ 😂 ама пусто още седят в багажника, не ми остана време да ги отворя 😂
Виж целия пост
# 736
Аз по-рано си генерирах връщане и ми излязоха  безплатни опции за регистрирани клиенти.
Пробвах се току що да генерирам на ново и все още е така.
Виж целия пост
# 737
Вероятно е само за лоялни членове Плюс ниво .
Виж целия пост
# 738
Да, прави сте, аз не съм догледала, че много бързах. Кьорав карти не играе. Joy
Виж целия пост
# 739
Сега пробвах и аз, даже прекалено много опции зс връщане има- кеф ти офис, автомат, адрес Спиди, Еконт, магазин..
Да ви кажа, донякъде изпитвам радост, че още едно място отпада като опция за ненужно пазаруване. В последната година отсвирих 3-4 , сега и Темуто ще отпиша.
Виж целия пост
# 740
Писах им мейл, дано се размърдат... и един клин, който дебна за детето от сумати време е с червена точка, до преди малко беше изчерпан, ако не си оправят бъга, ще ми го грабне някой Cry
Едва ли е бъг. От Зара и други подобни знам, че всеки магазин може да поеме определен брой поръчки. Изчерпат ли се, не фигурира в списъка. Когато някой клиент си вземе поръчката, се освобождава място. И така се очертава едно голямо дебнене не само за находки с дрехи, но и за място в магазина. Joy
Има логика, но е редно да го упоменат това някъде за такива като мен, а не да гадая като кой магазин са станали и впрочем все още нямам отговор на мейла, друг път действат светкавично.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия