Пазаруване от Н&M - тема 72

  • 45 806
  • 740
# 720
И май изобщо няма безплатна доставка над определена сума?!

Леле, какво става с HM?! Тая програма + Ниво направо да я закриват, вече никаква полза от нея няма! И какво целят с тия промени? Очакват повече клиенти, по-големи печалби или какво?!
Днес попитах дъщеря ми дали в Германия има някакви промени. Специално провери, даже се зарадва, че я подсетих за НМ. Ами 2,50 евро доставка при поръчка под 30 евро. След това е безплатна. Връщането също е безплатно.

С какво сме се провинили, че ни наказват така?
Виж целия пост
# 721
Ех, мислех си, че е 1ви Април за HM, уви! После си мислех, че е бъг и пробвах с различни суми и нищо! Днес чакам последните поръчки с бд и ще се разделяме с тях... Безобразие! Добре, че е бг мама да си сверя часовника, че не е само при мен проблема...
Виж целия пост
# 722
Здравейте, снощи пуснах поръчка, но тази сутрин видях, че съм пропуснала да добавя нещо, което ми трябва. Бутонът за отмяна вече не е активен. Има ли смисъл да им пиша? При предишните условия щях да пусна още една поръчка, защото бях плюс ниво, но сега с тези доставки няма да стане.
Виж целия пост
# 723
Ейй, защо са такива смотани... реших все пак да поръчам 3 евтинички неща и за да избегна доставка, да ги получа в магазин,  дааа, но ми предлага само списък с 4 броя магазини на час от моят град... ще ми изкупят продукта зарати тъпотиите им, на косъм е от изчерпване!😭
Виж целия пост
# 724
На мен никакви магазини не ми предлага, а най-близкият ми е на 15 мин. (10 с глоба за превишена скорост хаха).
/не че ще ходя да се бутам по моловете, примципен е въпросът/
Виж целия пост
# 725
Писах им мейл, дано се размърдат... и един клин, който дебна за детето от сумати време е с червена точка, до преди малко беше изчерпан, ако не си оправят бъга, ще ми го грабне някой Cry
Виж целия пост
# 726
Писах им мейл, дано се размърдат... и един клин, който дебна за детето от сумати време е с червена точка, до преди малко беше изчерпан, ако не си оправят бъга, ще ми го грабне някой Cry
Едва ли е бъг. От Зара и други подобни знам, че всеки магазин може да поеме определен брой поръчки. Изчерпат ли се, не фигурира в списъка. Когато някой клиент си вземе поръчката, се освобождава място. И така се очертава едно голямо дебнене не само за находки с дрехи, но и за място в магазина. Joy
Виж целия пост
# 727
Писах им мейл, дано се размърдат... и един клин, който дебна за детето от сумати време е с червена точка, до преди малко беше изчерпан, ако не си оправят бъга, ще ми го грабне някой Cry
Едва ли е бъг. От Зара и други подобни знам, че всеки магазин може да поеме определен брой поръчки. Изчерпат ли се, не фигурира в списъка. Когато някой клиент си вземе поръчката, се освобождава място. И така се очертава едно голямо дебнене не само за находки с дрехи, но и за място в магазина. Joy

Да, точно така са го направили. Като в Зара. Дебнене ще трябва…😔
Виж целия пост
# 728
Днес получих пратка от 15.06. Няма ни лист ни етикет за връщане. Само поръчаните артикули.

Тези неща взех за малката госпожица



Първият комплект е ватиран. Панталоните и дънките са доста тънки и за пролет/есен са ок. Но не за студенко време.
Виж целия пост
# 729
И аз получих последната пратка с безплатна доставка. За съжаление имам неща за връщане, та ще трябва да разуча какво да правя.
Виж целия пост
# 730
Връщането вече се генерира онлайн през профила. Трябва да попълваш форма както при Sinsay, Reserved и подобни сайтове. Избираш си поръчката и съответно артикулите, които искаш да върнеш, посочваш причина, и метод на връщане.
Виж целия пост
# 731
Да, направих го. Не е трудно, нищо, че не съм пазарувала от Синсей и Ризървд.  Утре ще занеса и пакета, не очаквам проблеми. Но е тъпо, че поръчка, направена преди промяната няма безплатно връщане, освен от магазин.
Виж целия пост
# 732
Как да няма, има безплатно връщане на тези, направени до 17 юни.
Виж целия пост
# 733
Добре, че пратката ми дойде навреме и нищо няма да връщам.
Виж целия пост
# 734
Ами в пакета нямам нито товарителница, нито бележката за връщане, имам само кю ар код и вариантите за връщане през сайта. Имам опция за безплатно връщане само в магазин. Поръчката е направена на 15.06 и доставена днес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия