Пазаруване от Н&M - тема 72

  • 47 109
  • 770
# 765
Аз от години не бях поръчвала...през моя акаунт, ама сега кат чух сатен и чаршафи и ... Simple Smile поръчах. Исках и долен такъв, ама нямат.
дааа, имаше още в началото един комплект с цветя, имаше и чаршаф..пуснах на една приятелка линк и тя си ги поръча, аз нещо се чудих и докато се чудя.. 😂😂свършиха..иначе калъфките на мен ми пасват, нашите възглавници са на тед, ама сега се сещам, че наскоро мушнах една смотана възглавница, по-голяма е от 50х60 😂 или от инат съм я навряла, ама сега пък, пишейки, имам един компелкт на точки, съм го купувала преди милЬОн години, за 15-20лв беше аххаха че и тази смотана възглавница и в тези калъфки влиза .. казвам смотана, щото ми е мека 😂 мъжо я ползва за втора и общо взето квато калъфка хвана от гардероба хахаха
Виж целия пост
# 766
Явно клетките им за получаване на пратки в магазините са пълни, защото туко що направих поръчка и ми изписа, че няма магазин наблизо. Живея близо до Ринг мол, Paradise center също ми е на около 15мин. Мислех този път да пропусна намаленията, но попаднах на тази рокля, която е перфектна за наближаващ повод. Тениската я исках в червено - нямаше номер, пижамата е супер сладка в светло синьо - отново нямаше номер. Не ми се ровеше повече иначе най-вероятно още неща щяха да ми изпаднат, но си е голяма занимавка. Дано всичко ми става и стои добре, че не ми се занимава с връщане.


Виж целия пост
# 767
Явно клетките им за получаване на пратки в магазините са пълни, защото туко що направих поръчка и ми изписа, че няма магазин наблизо. Живея близо до Ринг мол, Paradise center също ми е на около 15мин.
Ако е така е много тъпо и аз сега пробвах до магазин в Бургас- мол Галерия,  дава ми опция само магазин в Сливен, на 100км от местоположението ми. Айде мерси Rage
Виж целия пост
# 768
Явно клетките им за получаване на пратки в магазините са пълни, защото туко що направих поръчка и ми изписа, че няма магазин наблизо. Живея близо до Ринг мол, Paradise center също ми е на около 15мин.
Ако е така е много тъпо и аз сега пробвах до магазин в Бургас- мол Галерия,  дава ми опция само магазин в Сливен, на 100км от местоположението ми. Айде мерси Rage
И при мен беше така и им писах мейл, след ден и половина ми звъннаха и като компенсация ми дадоха отстъпка за 10%+ безплатна доставка до където си пожелая и тия 10% важаха и за намалените артикули, доволна останах, но за в бъдеще не знам какво ще правя, ако все така са пълни магазините... не ми се плащат доставки, особено на намалени дрехи😬
Виж целия пост
# 769
И аз още ползвам техни компшекти от сигур 10 години Simple Smile супер са, ама все без долен.
Кажете къде има само долен пал такава материя?
Виж целия пост
# 770
При връщане в магазин опакова ли се пратката в хартиения плик на НМ или само с найлоновите опаковки се носят нещата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия