Пазаруване от Н&M - тема 72

  • 47 515
  • 777
# 765
Аз от години не бях поръчвала...през моя акаунт, ама сега кат чух сатен и чаршафи и ... Simple Smile поръчах. Исках и долен такъв, ама нямат.
дааа, имаше още в началото един комплект с цветя, имаше и чаршаф..пуснах на една приятелка линк и тя си ги поръча, аз нещо се чудих и докато се чудя.. 😂😂свършиха..иначе калъфките на мен ми пасват, нашите възглавници са на тед, ама сега се сещам, че наскоро мушнах една смотана възглавница, по-голяма е от 50х60 😂 или от инат съм я навряла, ама сега пък, пишейки, имам един компелкт на точки, съм го купувала преди милЬОн години, за 15-20лв беше аххаха че и тази смотана възглавница и в тези калъфки влиза .. казвам смотана, щото ми е мека 😂 мъжо я ползва за втора и общо взето квато калъфка хвана от гардероба хахаха
Виж целия пост
# 766
Явно клетките им за получаване на пратки в магазините са пълни, защото туко що направих поръчка и ми изписа, че няма магазин наблизо. Живея близо до Ринг мол, Paradise center също ми е на около 15мин. Мислех този път да пропусна намаленията, но попаднах на тази рокля, която е перфектна за наближаващ повод. Тениската я исках в червено - нямаше номер, пижамата е супер сладка в светло синьо - отново нямаше номер. Не ми се ровеше повече иначе най-вероятно още неща щяха да ми изпаднат, но си е голяма занимавка. Дано всичко ми става и стои добре, че не ми се занимава с връщане.


Виж целия пост
# 767
Явно клетките им за получаване на пратки в магазините са пълни, защото туко що направих поръчка и ми изписа, че няма магазин наблизо. Живея близо до Ринг мол, Paradise center също ми е на около 15мин.
Ако е така е много тъпо и аз сега пробвах до магазин в Бургас- мол Галерия,  дава ми опция само магазин в Сливен, на 100км от местоположението ми. Айде мерси Rage
Виж целия пост
# 768
Явно клетките им за получаване на пратки в магазините са пълни, защото туко що направих поръчка и ми изписа, че няма магазин наблизо. Живея близо до Ринг мол, Paradise center също ми е на около 15мин.
Ако е така е много тъпо и аз сега пробвах до магазин в Бургас- мол Галерия,  дава ми опция само магазин в Сливен, на 100км от местоположението ми. Айде мерси Rage
И при мен беше така и им писах мейл, след ден и половина ми звъннаха и като компенсация ми дадоха отстъпка за 10%+ безплатна доставка до където си пожелая и тия 10% важаха и за намалените артикули, доволна останах, но за в бъдеще не знам какво ще правя, ако все така са пълни магазините... не ми се плащат доставки, особено на намалени дрехи😬
Виж целия пост
# 769
И аз още ползвам техни компшекти от сигур 10 години Simple Smile супер са, ама все без долен.
Кажете къде има само долен пал такава материя?
Виж целия пост
# 770
При връщане в магазин опакова ли се пратката в хартиения плик на НМ или само с найлоновите опаковки се носят нещата?
Виж целия пост
# 771
Тъкмо влизах да попитам същото - как точно става връщането в магазин, че ще пращам мъжа ми и искам да му дам ясни инструкции 😃 найлоновите пликове задължителни ли са? Май съм изхвърлила част от тях..
Виж целия пост
# 772
Е сега какво да правя?
Поръчах една чанта НМ и едни чехли Кос.
Чантата до магазин, още не е стигнала.
Чехлите ги получих, НО искам да върна.
Отивам в Поръчки и ми дава че мога да върна само чантата , която въобще не е пристигнала.
А чехлите не мога да цъкна нищо върху тях. В плика с поръчката имам някаква товарителница на Еконт, но поръчката е след промените с доствката и не ми се иска да плащам сумати пари , за да върна нещо. Как да проверя също дължа ли нещо с тази товарителница , да звъна на Еконт сигурно ? Ок, но в сайта не мога да отбележа че искам да ги върна
Виж целия пост
# 773
На HM звънни да им обясниш ситуацията.Ще направят нещо по въпроса.
Виж целия пост
# 774
Тъкмо влизах да попитам същото - как точно става връщането в магазин, че ще пращам мъжа ми и искам да му дам ясни инструкции 😃 найлоновите пликове задължителни ли са? Май съм изхвърлила част от тях..

При връщане в магазин най-лесно е директно на касата - сканират баркода на артикула (от найлоновия плик) + QR кода от имейла за поръчката - поръчката им зарежда на телефона и избират кои артикули връщате. Това е. По този начин се връщат парите доста бързо.

п.п - допълвам се, предполагам че найлоновите пликове не им трябват, а само QR кода от имейла би бил достатъчен, тъй като при неговото сканиране им излизат всички артикули от дадена поръчка.
Виж целия пост
# 775
А само в магазин ли е безплатно връщането? Извинявма се ако по-горе в темата сте го коментирали.
Виж целия пост
# 776
Обадих се, не може безплатно да се връщат марките Кос, Аркет…
Съжалявам , че поръчах .
Лека полека сайтовете отпадат. Ще се пести.
Виж целия пост
# 777
А само в магазин ли е безплатно връщането? Извинявма се ако по-горе в темата сте го коментирали.

Да, само в магазин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия