Пазаруване от Н&M - тема 72

  • 46 195
  • 750
# 735
Днес получих пратка от 15.06. Няма ни лист ни етикет за връщане. Само поръчаните артикули.

Тези неща взех за малката госпожица



Първият комплект е ватиран. Панталоните и дънките са доста тънки и за пролет/есен са ок. Но не за студенко време.
аа, тези пУнтульонки и дънки и аз ги поръчах 😂 днес отивам с количката до еконта, напълних багажника с пратки ит ХМ 😂 ама пусто още седят в багажника, не ми остана време да ги отворя 😂
Виж целия пост
# 736
Аз по-рано си генерирах връщане и ми излязоха  безплатни опции за регистрирани клиенти.
Пробвах се току що да генерирам на ново и все още е така.
Виж целия пост
# 737
Вероятно е само за лоялни членове Плюс ниво .
Виж целия пост
# 738
Да, прави сте, аз не съм догледала, че много бързах. Кьорав карти не играе. Joy
Виж целия пост
# 739
Сега пробвах и аз, даже прекалено много опции за връщане има- кеф ти офис, автомат, адрес Спиди, Еконт, магазин..
Да ви кажа, донякъде изпитвам радост, че още едно място отпада като опция за ненужно пазаруване. В последната година отсвирих 3-4 , сега и Темуто ще отпиша.
Виж целия пост
# 740
Писах им мейл, дано се размърдат... и един клин, който дебна за детето от сумати време е с червена точка, до преди малко беше изчерпан, ако не си оправят бъга, ще ми го грабне някой Cry
Едва ли е бъг. От Зара и други подобни знам, че всеки магазин може да поеме определен брой поръчки. Изчерпат ли се, не фигурира в списъка. Когато някой клиент си вземе поръчката, се освобождава място. И така се очертава едно голямо дебнене не само за находки с дрехи, но и за място в магазина. Joy
Има логика, но е редно да го упоменат това някъде за такива като мен, а не да гадая като кой магазин са станали и впрочем все още нямам отговор на мейла, друг път действат светкавично.
Виж целия пост
# 741
Излезе ми пак жилетката, рано сутринта.
Тествах Револют, прие го.
Значи при теб е проблема, Лоли.
Виж целия пост
# 742
Набарах аз още някои хубави нвщица, искам до магазин обаче то не ми дава за Варна. Сякаш някой назад беше споменал, че няма опция за неговия град. Ми то като се замисля къде ще ходя аз до мола и т.н. по-добре доставка до офис и да прежаля 5лв 😂
Виж целия пост
# 743
Може да да ни изненадат с безплатна доставка и връщане  за + ниво  само за ден примерно и да се юрнем да поръчваме тогава Rolling Eyes

Моите неща дойдоха - само тази рокля е някакво недоразумение  https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1330985001.html?imwidth=264, ужасно намачкана, безформена и с голямо деколте..Връщам бързо докато не им щукне утре и  връщането да направят изцяло платено.

https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1295387004.html - тази жилетка си я оставям, хубава е.
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1301115001.html -тази рокля изненадващо ми стои чудесно, само за 9Е.

Все повече стават сайтовете, които ме губят като клиент - НМ, АЮ аутлет, Тему..
Виж целия пост
# 744
Отидох да върна аз една пратка, вътре имаше товарителница, но ми генерира и код с новия начин в сайта.
С кода-12 евро връщане 😀 Така каза момичето в Еконт .
Върнах, естествено , с тази от плика.
Иначе по- рано говорих с тях-искат всичко да се връща поотделно, да не става объркване и да е по-бързо . На Вас, вика, Ви е безплатно, какво Ви бърка.😀
Виж целия пост
# 745
Отдавна не бях пазарувала, днес си поръчах чаршафи, минАх ли се? И тук промени, негативни, разбира се.
Виж целия пост
# 746
Значи това безплатно вземане от магазин е бошлаф работа. Вика ми "няма магазин на ХМ наблизо с възможност за получаване на поръчка". Хора, аз съм в София, не на луната!
Виж целия пост
# 747
Значи това безплатно вземане от магазин е бошлаф работа. Вика ми "няма магазин на ХМ наблизо с възможност за получаване на поръчка". Хора, аз съм в София, не на луната!


Да и при мен изписва няколко пъти така. Сега с опцията за вземане от магазин, местата ще се запълват бързо и съответно няма мн смисъл от опцията за безплатна доставка 😬
Виж целия пост
# 748
Точно напъпних кошницата и видях 4.55 доставка, е за какво ми е лоялен клиент… беше каквото беше с онлайн магазина май…
Виж целия пост
# 749
Ходих в България мол да си върна част от поръчката. Нямат автомат, викат мениджър, тя вади нещата от плика и ги маркира като взима номера на поръчката. Каза, че с кю ар кодовете ставало объркване. Имало е автомат, но вече няма, та съобщението в сайта, че трябва да занеса, сканирам и то ще ми извади етикет за връщане не е релевантно поне за магазина в мол България.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия