
Да си споделя.. днес се хванахме с таткото да мислим имена... Амаа трудна работа това било... Той иска на него.. аз на мен.. май няма да стигнем до консенсус... Той хубаво държи да е на него, ама на фона на това, което минах и преживях последните 6 год и половина (постоянно обикаляне по доктори, изследвания, 2 неуспешни ин витро, 1000 бодения за кръв, през повече от 5-6 доктора минах и пред всеки да се разголвам... Болката и разочарованието от неуспешните опити... Носене 9 месеца, не спане и тежест и т.н И накрая на него... Някак не е много справедливо и малко егоистично от негова страна... Той е с А, аз със С... Ще умуваме още варианти 
купила съм всичко за бебето, а леля му е взела планина от розови дрешки, добре, че аз съм взела няколко жълти и сини. Купих комплект за изписване, но вчера харесахме други дрешки и май "специалните" ще останат за ежедневна употреба. Реших, че ще пера след 20 януари, когато влизам в 36-а седмица. Ако бебето избърза, ще оставя другите да перат
.


Препоръчани теми