Как да вземеш отново акъла на мъжа си в дълга връзка?

  • 7 991
  • 280
# 105
Мисля си, че можеш да бъдеш принцеса само за нов мъж. За такъв, с когото си била пепеляшка, не мисля че има шанс да станеш принцеса.
По-напред ти казах, че една моя приятелка се събра с мъж, с когото се бяха разделили, и после постигнаха много. Но този случай според мен е изключение, а и тя се събра с него на 39 години, след като беше сама в продължение на доста години, аз не бих дала съвет да се чака толкова. А и тя все пак го беше изритала, когато е трябвало, а ти твоят дори не искаш да го разкараш, за да си остане той там с токсичния характер пет-десет години, да си помисли върху поведението и евентуално сам да се промени. При всички случаи животът е кратък и трябва да се живее на макс всеки ден, а не да се чака да падне тавана на лятното кино.
Виж целия пост
# 106
Не мисли за тази връзка като за загуба на инвестиция. Мисли като за печалба, излизаш с повече опит. За твоето личностно развитие е по-добре, че си била в тази връзка, защото в следващата ще знаеш кое няма да търпиш. Ако тия пет години беше сама, в очакване на принца, сега пак можеше да влезеш в токсична връзка. А сега, с опита който имаш, няма да позволиш на следващия мъж в живота ти, да се държи зле с теб. В този смисъл, инвестицията в тази връзка не е загуба, а е печалба.
Така е преди него никога никои не се е държал така с мен. Но и за никой така не съм се борела и опитвала. Просто сама съм пресолила манджата със старание. Аз гонех него, а не той мен и там се скъса нишката. Аз не желая съжаление не ме разбирайте погрешно. Искам си егото и самоуважението и да принципно заслужава да му кажа, че щом не ме цени няма място в живота ми.Но ме е страх

Той вече те е казал, че нямаш място в живота му и не иска да е с теб. С раздяла ли го плашиш, че да започне да те цени? Объркала си сценария.

Освен да каже "Супер, разбрахме се, разкарай се..." какво друго очакваш да се случи при подобни неадекватни ултиматума?
Виж целия пост
# 107
Нямате години връзка.
Като събереш дните,  което прекарвате заедно ще стигнеш до месеци.
Живеете отделно, виждате се спорадично.
Ти си изградила цял въображаем свят 50 години напред.
Не знаеш той дали не вижда и друга в свободното време.
Тук всички ти описваме в много груби, ярки краски как изглежда това реално, за да го видиш и да не губиш време.
Хората, които искат да са заедно намират начин да се съберат за месеци.
Седнете и говорете сериозно. Почивни дни са. Имате време да се срещнете и говорите.
Спорно е физически имаме да кажем години, но имаме в телефонни разговори и чатове.
Но да който иска намира начин. Именно за това не съм го търсила, нито писала или звъняла. Знае как да ме намери, ако иска. Не смятам че това да го притискам да си говорим и да се виждаме е добра идея. Въпросът е, ако поиска аз как да постъпя, за да не се повтаря всичко.
Иначе имаме платена почивка за НГ тук в БГ и след това пътуваме края на януари за друга почивка.
Виж целия пост
# 108
Този мъж може да има поне още две подобни паралелни връзки, докато си живее уж с баба си. Която е руса и натокана, сигурно ще спечели този велик бизнесмен накрая.
Виж целия пост
# 109
За 5г запознавал ли те е с някой член на неговото семейство? Приятели?
Виж целия пост
# 110
Странно ми е тва, очевидно връзката си е заминала отдавна и е неспасяемо, от друга страна да инвестира такива средства в бизнес за авторката не го разбирам. Никой не прави инвестиции без да има намерение да ползва по късно, така че тоя човек явно не е много в час или не е наясно със себе си. Едно е сигурно, не я харесва, не я желае, всичко друго са само подробности
Виж целия пост
# 111
За 5г запознавал ли те е с някой член на неговото семейство? Приятели?
Естествено, че да. Дори ходим по почивки заедно. Но не излизам с него и приятелите му често в ежедневието
Виж целия пост
# 112
Бизнесът какъв е, как са инвестирани парите в него и приписан ли е на авторката? Наистина пързалката тук е стръмна Simple Smile
Виж целия пост
# 113
Защо ходи с теб на почивки като не те харесва?
Ти плащаш част от разходите ли?
Правите ли секс?
Супер странни отношения.
Виж целия пост
# 114
Странно ми е тва, очевидно връзката си е заминала отдавна и е неспасяемо, от друга страна да инвестира такива средства в бизнес за авторката не го разбирам. Никой не прави инвестиции без да има намерение да ползва по късно, така че тоя човек явно не е много в час или не е наясно със себе си. Едно е сигурно, не я харесва, не я желае, всичко друго са само подробности
Лично за мен гледната точка е проблема е в моето държание към него - прекалено внимание, моят живот е напаснат на неговия и съм на разположение когато мога и това провокира всичко останало.
Но идва въпроса като си с някой Х години какво правиш, за да има разнообразие
Виж целия пост
# 115
Не няма друга. Не живеем заедно защото 1-во той не желае; 2-ро живея доста далеч от тях и работата му и 3-то не живее сам грижи се за по-възрастни роднини.
Живее с мен 2-3 дни в седмицата когато се засичаме да сме в един график или почивките ни.
Иначе отношенията му са 50/50 ту уж всичко е супер ту не е. А такива драми имаме от години

Ти щастлива ли си с тези първо, второ и трето условия? Искаш ли да заживеете заедно и да му помагаш в грижите за възрастните роднини?
И да ти кажа рецептата за взимане на акъла на мъж, след 3 дни вече ще е свикнал с новото ти аз и акълът ще му слегне отново.
Имате драми от години и искаш да ти кажем как да продължите още няколко години?
Виж целия пост
# 116
Не няма друга. Не живеем заедно защото 1-во той не желае; 2-ро живея доста далеч от тях и работата му и 3-то не живее сам грижи се за по-възрастни роднини.
Живее с мен 2-3 дни в седмицата когато се засичаме да сме в един график или почивките ни.
Иначе отношенията му са 50/50 ту уж всичко е супер ту не е. А такива драми имаме от години

Ти щастлива ли си с тези първо, второ и трето условия? Искаш ли да заживеете заедно и да му помагаш в грижите за възрастните роднини?
И да ти кажа рецептата за взимане на акъла на мъж, след 3 дни вече ще е свикнал с новото ти аз и акълът ще му слегне отново.
Имате драми от години и искаш да ти кажем как да продължите още няколко години?

Ако аз бях в тази ситуация щях да постъпя така. Не бих оставила някой възрастен човек сам просто принципи. Но бих положила усилия за другия.
Виж целия пост
# 117
Обсъждан ли е вариантът да живеете тримата заедно?
Виж целия пост
# 118
Кои трима??
Тя, той и възрастни роднини, за които трябва да се грижат, не правят трима? А и той не иска да стават трима, без значение вие какво предлагате.
Виж целия пост
# 119
Кои трима??
Тя, той и възрастни роднини, за които трябва да се грижат, не правят трима? А и той не иска да стават трима, без значение вие какво предлагате.
Аз не бих живяла с друг освен него. Повдиган е въпроса да живее в мен когато се преместих сама в новия ми апартамент, но не съм настоявала. Смятам че е негова задача да ми предложи да живеем заедно. Предлагал е да плаща сметки - няма как да дам на мъж да ме издържа. Иначе храна купува
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия