Музикални страсти и предпочитания нажежават немската земя 24

  • 12 713
  • 277
# 150
Вивитке, ти като каза думичката ПЪРЖЕНЕ, се сетих, че не съм ви се похвалила какъв ресторант намерих, на 50 метра от вкъщи. Една вечер отидохме да ядем там, аз започнах да гледам рибите, накрая се спрях на едно нещо, което изобщо не ми беше познато. Питам аз сервитьорката каква риба е това, тя ми вика: " ами едни малки рибки, опържени в брашно". Аз реших да проявя екстравагантност и да поръчам това непознато нещо за мен. Донесе ми ЦАЦА!
ЦАЦА братче! Такова нещо аз не бях виждала тук, щях да припадна от кеф! Сега редовно ходим в неделя сутрин на терасата там и пием бира с цаца. Те започнаха да ни гледат съмнително вече. Явно ние сме единствените, които пият литри бира с такова мезе....

сега , ако не ми дадеш адреса на zаведението не те поzавам повече  Crossing Arms
Виж целия пост
# 151
Донесе ми ЦАЦА!
ЦАЦА братче!

 Shocked #Crazy Shocked Two Hearts #Crazy newsm18  ura newsm18 Shocked #Crazy Shocked


Мистингейт, кажи кога да ти идваме на гости   chef ...Ама 11ката е психария, а? Mr. Green

Вивита, я вzеми да ги zаписваш тия неща, и като се насъбере материал ще ги иzдадеш и ще иzдухаш Уди Алън Wink.
Виж целия пост
# 152
Сърфи, тя уж на мен щеше да идва на гости, обаче няма да и се размине от мен още едно посещение. Да дразни тук с цаца и бира! Naughty
А Симоната много гот си я издокарала с тез рогца. Дано са само от пяна Peace

Дайте линк за тая тема - в Наши деца ли е или в здравословния?
Виж целия пост
# 153
...

Дайте линк за тая тема - в Наши деца ли е или в здравословния?
В Децата
Виж целия пост
# 154
Ей сега ви слагам едно тъпа снимка, взех, че я снех заради ЦАЦАТА, моят мъж беше шокиран как снимам за едната риба такива неща. Така ние в неделя сутрин, тоест 11 часа, си пием аперитива. Ето:

Ако Вечка се навие и Вивитка ще се навие, оттам и Нюрнбергските градски музиканти ще се навият. Лауфските де, пардон  Hug Да правим цацаоргия викам аз  Grinning
Виж целия пост
# 155
Мистичната направо прекали с тази снимка, потекоха ми лигите Wink
Как е цаца на немски? Знае ли някой? Мен хич ме няма със сортовете риба.....
Виж целия пост
# 156
Мистичната направо прекали с тази снимка, потекоха ми лигите Wink
Как е цаца на немски? Знае ли някой? Мен хич ме няма със сортовете риба.....

Sprotte, май newsm78

Мистик, 12 и 13 ти как ти zвучат?
Виж целия пост
# 157
Шпротен, Биба, Шпротен.
Ама на френски никога не бях знаела как е. Иначе на немски знам как е от мъжа ми, нали той яде шпротен в Бг.

Сега този ресторант си намери щамкунден , ще го овековечим само да си направим една среща. А Биба, ти къде точно живееш?

Сърфингейт, чакай да обработя почвата, а и да си дам супер мистичното въздействие над някой, който нищо не разбиарАЕТ от мистика  Wink Ще те информирам!
Виж целия пост
# 158
А Биба, ти къде точно живееш?
От горната страна на Щутгарт....

"Шпротен" пък досега никога не го бях чувала, вече ще се оглеждам за него, като знам какво търся Simple Smile
Виж целия пост
# 159
Ми на мен Щутгарт ми е на 2 часа, грубо казано. Какво е горната страна? Значи и ти не си далеч бе жена! Като ви казвам, че съм в центъра на Европа, не ми вярвате. Кеф ми е Вечка, кеф ми е Сърфингейт, кеф Вивитка и само Биба остава да се включи - колко снимки на цаца да направя още, кажи?  Grinning
Виж целия пост
# 160
Сърфингейт, чакай да обработя почвата, а и да си дам супер мистичното въздействие над някой, който нищо не разбиарАЕТ от мистика  Wink Ще те информирам!


Действай от моя страна има голямо Я Mr. Green.
Виж целия пост
# 161
И тук има цаца. Добре де, малко е в консерва. Цаца, ама риба.
Берлинчанки пък Ще ядем начело с Лиска луканка.
Много ви Здраве с тая цаца. Яжте си я!  Mr. Green

Виж целия пост
# 162
А четохте ли, че астрономи са открили планета, много близка до условията на Земята. С подобен релеф и атмосфера. Затопляла се не от Слънцето, а от друга по-малка планета, по-малко Слънце демек. Проблемът обаче е, че тази планета била на 20 светлинни години от нашата. Значи - никакъв шанс да се пренесе човечеството на нея. А то както е тръгнало с това глобално затопляне и замърсяване, май след 50тина година ще имаме нужда от друга планета - резерва.
Ама, ядец. 20 светлинни години, майна.
Ами ей го къде е , само 189216000000000 Км. Даже и с колелото може да стигне, само за 1080000000 години, стига да има път до там.
А, като казах колелото - който кара колело да внимава, че заради една кьорава овца днеска съм с гипс на дясната ръка, и едвам чукам по клавиатурата.
Като стана въпрос за центъра, да ви кажа къде е центъра на България - Варненския квартал Владиславово, защото е на 45 минути с самолет до София, 45 минути с кола до Добрич, и 45 минути с автобус до Варна.  Joy
Виж целия пост
# 163
Ами ей го къде е , само 189216000000000 Км. Даже и с колелото може да стигне, само за 1080000000 години, стига да има път до там.
А, като казах колелото - който кара колело да внимава, че заради една кьорава овца днеска съм с гипс на дясната ръка, и едвам чукам по клавиатурата.
Като стана въпрос за центъра, да ви кажа къде е центъра на България - Варненския квартал Владиславово, защото е на 45 минути с самолет до София, 45 минути с кола до Добрич, и 45 минути с автобус до Варна.  Joy

Та 45 казваш, като си говорим за номерология. Mr. Green 9 прави. Пак е близко до 11.

И колело казваш. Говоря му на моя мъж да внимава, така както се е наел да не мине границата на ЕС, а то в по-глобален мащаб трябва да се притеснявам. Теб добре, че те е спряла жената, пардон, овцата. Поне по-честичко ще пишеш.
Виж целия пост
# 164
Грами, Грами, ще си събудя челядта тука от толкове хилене след твоя постинг Joy Joy Joy
Ама наистина ли е било овца? Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия