Музикални страсти и предпочитания нажежават немската земя 24

  • 12 713
  • 277
# 195
Добро утро, мами! Много интересни и откровени мнения сте написали. Докато ги четях си припомних как се запознах с една от най-добрите ми приятелки. Един ден си вървя по улицата и някой ме настъпва. Обръщам се да видя кой е този нахалник, а вместо това виждам най-милата усмивка, която може да съществува и чувам най-искреното извинение, което някога съм очаквала. Толкова бях впечатлена, че на другия ден, когато случайно ни запознаха със същото това момиче, се зарадвах много. Кой знае какво би се случило, ако тя не се беше извинила и бяхме останали с лоши чувства. Може би едно добро приятелство щеше да отиде незабелязано в канала...

Гледам, че има тежко пострадали. Бързо оздравяване им желая!

Като четох постинга на Биба си спомних поговорката "Малки деца - малки кахъри, големи деца - големи кахъри!" Моето момченце днес става на 8 месеца. Все още с мъжа ми чакаме мига, в който ще можем да се наспиваме безпроблемно цяла нощ, но се страхувам, че когато този момент настъпи, то друго ще дойде - мишлето ще почне да пълзи, после да ходи, ще шета из цялата къща, пак ще сме капнали от умора да ходим след него. Simple Smile Но да са ни живи и здрави, другото не е важно.
Виж целия пост
# 196
Приятелко, много си права за последното, може и да спи по цяла нощ, но през деня ще си постоянно нащрек какви ги върши.  Tired Мартин, ако не го "изморя" достатъчно следобяда вечер е екщън около приспиването Crazy
Виж целия пост
# 197
моето кюфтенце пък си спи от 21 до 6.30 почти без да се буди. през деня си е много послушна, в смисъл, че беснее, но все пак не ме умаломощава. вечвер не се приспиваме, давам и бутилката с млякото, пускам мечетата на фишер ппайс и след 10 минути е заспала.
баща и я беше свикнал на ръце, обаче се преборих и сега си заспива без проблеми
Виж целия пост
# 198
...но все пак не ме умаломощава....

Хайде след 4 месеца,когато проходи пак да го напишеш това Mr. Green.
Виж целия пост
# 199
ох и аз го чакам този момент с надеждата че ще отслабна Crazy
Виж целия пост
# 200
ох и аз го чакам този момент с надеждата че ще отслабна Crazy
Не леж на таз кълка!
Две ги изгледах, изпотроших си краката да ги гоня, че две природни бедствия нямат хващане и мастните депа пак си седят.
Колкото си бяха, толкова си останаха Joy
Виж целия пост
# 201
ти уби всичко детско в мен Cry
явно само едната умора ще е..........
Виж целия пост
# 202
Мате,може пък да е при теб като примен,аz 20кг свлих след бременността с Томи  Crazy А след марти бяха оЩе повече. Ще ми идвате с малката на гости с колело и Ще види6,как Ще ги свали6  Laughing Вечерниzе,остави я да се надява,надеждата крепи човекът  Wink
Риен,ти zаЩо се иzдава6,аz имена не съм каzала  Wink Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 203
e да, ама не съм раждала, ни съм била бременна. лафа че съм качила зарад бременноста и кърменето 10 кила е майтап. просто си ям.
предложението са колелото обаче не е лошо, зависи какво предлагаш за ядене Mr. Green
Виж целия пост
# 204
Ако мъжът не е наготвил мога само с дълбоко zамраzена храна да черпя или със сладки6и.
То не е отслабването от бремеността,а от тичането.Зависи ти как си,аz не мога да ям,ако нямам спокойствие от деzата,ако мрънкат не ям,че само ме е яд.Като си прекъсна яденето после нямам апетит,а беz глад не се сеЩам да седна.
Виж целия пост
# 205
О,Мате,и zабравих да ти кажа,че под нас са отворили неЩо като кафе,но е свърzано с отслабване.Но не съм точно осведомена zа какво става на въпрос.Като дойде6 Ще се интересува6 сама. Peace
Виж целия пост
# 206
анатема на таквиз заведения.
нещо със швайнехаксен ако има там ме търси Mr. Green
Виж целия пост
# 207
Има със сигурност,тук си имаме 3 или 4 пиzарии,1 кроатски ресторант,1 китайски,има6е и гръzки,с български собственик,но zатвориха.Има и други,но сега не ми се мисли,че иzлиzам и не мога да стана  Mr. Green
Виж целия пост
# 208
нещо с швайнехаксен ако има там ме търси Mr. Green

Мдааа...вълча диета zа теб Laughing.
Сериоzно аz поне намирам, че откакто Симона се "раzдвижи" свалям доста интенzивно...ама трябва да отбележа, че тя и ми яде по_голяма част от храната та и това окаzва май влияние... Mr. Green
Виж целия пост
# 209
Аz пък преz последните дни нямам апетит, най после. Явно отбиването се отраzява. Та има надежда и zа мен  Wink  А Миленка си спа от 20.20 до 7 4аса, непробудно  Grinning  Grinning  Grinning Докато я кърмех, се будеШе преz 4ас, в най добрия слу4ай преz 3 4аса  Tired  Tired  Tired

Приятелко, а има и такива птици като моята, дето хем се будеШе по н пъти всяка ноЩ, денем спеШе само веднъж по 30 минути и по цял ден беШе в движение  Shocked  А сега не мога да свикна и продължавам да се будя и да я проверявам дали оЩе диШа  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия