Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 443

  • 27 001
  • 738
# 105
малко смях ... не е истина какво се вихри по сериалите, които вървят
в момента, аз попаднах на Лейля/ дават го на Story/ точно на тоя танц,
първоначално не повярвах на очите си Satisfied

https://www.instagram.com/p/DTIiLagjfUW/?hl=bg

Аниста, това не е сериозно 😳, нали, това са комедии или поне комични образи 😂
не, не са комедии Satisfied
другите две не съм ги видяла в действие в самите сериали, но
наистина ме хвърлиха на черешата Satisfied
Виж целия пост
# 106




Добра вечер момичета Two Hearts
Наслада за очите - Ефето ни беше супер!
Наслада и за слуха - музика разкош!
Виж целия пост
# 107


Спокойна нощ...
Виж целия пост
# 108


Добро, мразовито петъчно утро!
Доста студено, въпреки слънцето.
Да пием по чай/кафе и  ако нямаме нещо належащо - да си стоим на топло.
Виж целия пост
# 109


Добро утро в ден петък, усмихнат да е.
Останалото е чакане...
Виж целия пост
# 110
Привет Simple Smile



Колегата Енгин Хепилиери и семейство от Нова година
Виж целия пост
# 111
Ами, доста колеги/ колежки имат нещо от НГ, обаче ние си знаем човека.
Пак и на селфито сме доволни.
Ходих да пазарувам - левове, евра… всички са леко стерео / купувачи, продавачи, касиерки/.
Виж целия пост
# 112




https://x.com/tuba76_EA/status/2009605194628415744

Новият разказ на Енгин в бр. 66 на списанието се казва SİS/МЪГЛА

ДОПЪЛВАМ:



Тънка мъгла покриваше стените, промъквайки се през най-съкровената част на прозореца. Навън прогнозата за времето предсказваше дъжд. Облаците се поздравяваха, оцветявайки небето в сиво, шепнеха и викаха за дъжд.



Човек се връща отново и отново на мястото, което някога е напуснал.
Виж целия пост
# 113
Е, ето и разказ излезе Simple Smile
Марияна Yellow Heart мерси !
Ще четем !

неотразимия Осман Two Hearts
Виж целия пост
# 114


Лека и спокойна...
Виж целия пост
# 115


Добро съботно утро!

Хайде на кафе, после да си видим задачите за днес!
Виж целия пост
# 116


Здравейте в ден събота, успешна да е.
Чакаме новини, както винаги.
Виж целия пост
# 117
Привет Simple Smile

хубав да е деня ви !

чуди се дали да ни драсне някой ред Stuck Out Tongue Closed Eyes

а дано !
Виж целия пост
# 118


Виждам оптимизъм у вас, ама като си знаете човека и колко си пази личното пространство - единствено комисар Йомер ще намери време за някое писание...
Изведнъж ми се догледаха серии от "КРА".

Сетих се - миналата година ходих на екскурзия специално заради Мудания. Само да знаете как вътрешно съм се молила да имам време да намеря къщата и да направя снимки. Открих я на телефона чрез Гугъл карти от мястото където слязохме от автобуса - около 20 минути пеша. А ние ще разглеждаме къща-музей на брега на морето, където се е подписало Примирието /Турция - Съюзническите сили (Великобритания, Франция, Италия)/ и тръгвайки натам всъщност вървяхме по маршрута от телефона ми. Еуфория от моя страна, лека насмешка от другите /ама те не са фенове и не разбират защо всъщност се вълнувам толкова/. Разстоянието от двете къщи има-няма 200 метра.
Сега месец май пак отивам на екскурзия, ама този път последния град от дестинацията е Каш, въпреки че ще разглеждаме исторически забележителности в близост.


Виж целия пост
# 119


https://x.com/tuba76_EA/status/2009941848538919249

Реших да прочета списанието и историята на моя скъп Акюрек, докато пиех кафе. Много красива история е, нека Бог те благослови, скъпи Акюрек. Пишеш толкова красиво!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия