Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – Новогодишна 2026 (Тема 1) Януари

  • 50 042
  • 919
# 675
Чела съм три теми назад! Не съм видяла че е това точно - да ти трябват уж две точки, чела съм за монети и, че е неизгодно и важат за кратко, ма някакси не чета мисли, че да знам че е точно тази активност. Както казах при добавяне за 17 евро ми пусна анимация, че е достатъчно. Благодаря.
Виж целия пост
# 676
alys, има едни много малки чадърчета в Тему, но не знам колко са стабилни. Със сигурност нямат автоматично сгъване и разгъване. Чудих им се, за чанта, обаче не поръчах. Ей такива и подобни има много:
https://share.temu.com/f7dFqNAf7SB
Виж целия пост
# 677
Чела съм три теми назад! Не съм видяла че е това точно - да ти трябват уж две точки, чела съм за монети и, че е неизгодно и важат за кратко, ма някакси не чета мисли, че да знам че е точно тази активност. Както казах при добавяне за 17 евро ми пусна анимация, че е достатъчно. Благодаря.

Може визуално да променят офертата, но идеята е същата.
Виж целия пост
# 678
alys, има едни много малки чадърчета в Тему, но не знам колко са стабилни. Със сигурност нямат автоматично сгъване и разгъване. Чудих им се, за чанта, обаче не поръчах. Ей такива и подобни има много:
https://share.temu.com/f7dFqNAf7SB
Подобно при дъщеря ми не ставаше за ползване след максимум третото ползване. Тя не е разрушител, ползва си нещата с грижа, без да им слугува. Много са симпатични, малки и много некачествени.
Мисля, че някой в темата също беше поръчал и е хубаво и той да сподели.
Виж целия пост
# 679
alys, има едни много малки чадърчета в Тему, но не знам колко са стабилни. Със сигурност нямат автоматично сгъване и разгъване. Чудих им се, за чанта, обаче не поръчах. Ей такива и подобни има много:
https://share.temu.com/f7dFqNAf7SB
Подобно при дъщеря ми не ставаше за ползване след максимум третото ползване. Тя не е разрушител, ползва си нещата с грижа, без да им слугува. Много са симпатични, малки и много некачествени.
Мисля, че някой в темата също беше поръчал и е хубаво и той да сподели.
Аз поръчвах два, единия миришеше ужасно, но се проветри. Просто на 2 ползване и двата се скапаха. Младежа ги искаше за ученическата чанта. Ами не изкараха и повече не поиска да му поръчвам. В момента е с един автоматичен пак от Тему и макар по тежък и голям / иска повече натиск да се затвори /, не дава да кажа дума за смяна.
Виж целия пост
# 680
не
Виж целия пост
# 681
Аз много пазарувах в ерата 80/100 кредит и от лятото почти нищо не съм взимала. Забелязвам промени, моля за една конкретна стъпка като съвет - дали ли сте си личните карти на тему? Ядосва ме с тези adults only неща, нямаше го преди. Искам костюм за свети Валентин 👀🤭
Виж целия пост
# 682
Не съм дала ЛК.
Виж целия пост
# 683
За чадърите, аз съм споделяла, че съм доволна, но не са мини. И трите са с механизъм за отваряне и затваряне.
Ето тези като първия е с доста голям диаметър и най-тежък.
 https://share.temu.com/VvxCg9YC0bB
 https://share.temu.com/tZibItdlwxB
 https://share.temu.com/kSqGkd7QbMB
Виж целия пост
# 684
Аз много пазарувах в ерата 80/100 кредит и от лятото почти нищо не съм взимала. Забелязвам промени, моля за една конкретна стъпка като съвет - дали ли сте си личните карти на тему? Ядосва ме с тези adults only неща, нямаше го преди. Искам костюм за свети Валентин 👀🤭
Новост е и ме отказва от доста неща. Тествах като бях закрила номера на ЛК и срока на валидност. Не пожела да я приеме и повече не съм пробвала. Нямам намерение да си давам ЛД заради пазаруване. като не е Тему, ще купя същото от другаде.
Виж целия пост
# 685
И аз не бих си дала ЛК в който и да е сайт,за някакво бельо/костюм пък съвсем.
Не помня тук ли споделях приятелка си беше взела пердета от там,полиестер някакъв.Хубави уж плътни,беше запалила свещ далеко  от тях и отваряйки вратата от течението се бяха подпалили за секунди и се наложи освежителен ремонт след това.Имайте едно наум с платовете и качеството.
Виж целия пост
# 686
Днес си поръчах един куфар за ръчен багаж, че ми се появи оферта 80% връщане на кредит. Взех го за 46 евро ( 20 инча) и ще ми върнат 36. Обаче сега се замислих, дали ще ни издържи по екскурзиите, поръчвали ли сте?
Виж целия пост
# 687
Днес си поръчах един куфар за ръчен багаж, че ми се появи оферта 80% връщане на кредит. Взех го за 46 евро ( 20 инча) и ще ми върнат 36. Обаче сега се замислих, дали ще ни издържи по екскурзиите, поръчвали ли сте?

Миналата година взех много хубави куфари от тему, тествани са вече 10ина пъти Simple Smile

Единият е на Xiaomi за ръчен багаж и ето такъв комплект от 3бр. Единственият недостатък е, че дълбочината е 22-23см., а нискобюджетките приемат до 20см., само един път се заядоха едни немски, кисели лелки Simple Smile
https://share.temu.com/RL2xriedYrB

Ако някой си е взимал хубав куфар с дълбочина 20см. ще съм благодарна на линк.
Виж целия пост
# 688
Днес си поръчах един куфар за ръчен багаж, че ми се появи оферта 80% връщане на кредит. Взех го за 46 евро ( 20 инча) и ще ми върнат 36. Обаче сега се замислих, дали ще ни издържи по екскурзиите, поръчвали ли сте?
Куфарите от Тему са ми тествани непрекъснато. Освен че колелетата вървят супер, от тях досега нямам счупен по летищата, за разлика от по скъпи от магазини. Тази година ми потрошиха 5 куфара различни размери. За ръчния багаж най малкия размер 20" често ги чекират безплатно авиокомпаниите. все повече мерят на качване в рамките, а някои авиокомпании не разрешават кабинен багаж с колела.
Виж целия пост
# 689
Чела съм три теми назад! Не съм видяла че е това точно - да ти трябват уж две точки, чела съм за монети и, че е неизгодно и важат за кратко, ма някакси не чета мисли, че да знам че е точно тази активност. Както казах при добавяне за 17 евро ми пусна анимация, че е достатъчно. Благодаря.
Преди беше, че не ти достигат 40 монети. Ако можеш да вземеш тези две монети само с една поръчка от 17€ е ок. Огледай много внимателно преди да пуснеш поръчката. Виж в условията и после, ако събереш нужните монети наистина с тази поръчка какво ще получиш точно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия