Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – Новогодишна 2026 (Тема 1) Януари

  • 50 029
  • 919
# 810
Отказах се от текстилните дрехи за куфари. Максимум 2 пътувания със самолет. Сега търся по-добра алтернатива. Поръчах pvc, но нещо размерите им са странни и не стават (или аз пак грешно меря, но нито един не пасва на наличните ни чанти, а поръчах 3 различни размера и ще връщам).
Виж целия пост
# 811
Ами толкова му давам - отиване и връщане 😀 Стреч фолио по-скъпо ми се вижда, а и на връщане трябва да съм без.
Виж целия пост
# 812
Отказах се от текстилните дрехи за куфари. Максимум 2 пътувания със самолет. Сега търся по-добра алтернатива. Поръчах pvc, но нещо размерите им са странни и не стават (или аз пак грешно меря, но нито един не пасва на наличните ни чанти, а поръчах 3 различни размера и ще връщам).
Ако имаш в предвид тези, не стават https://share.temu.com/tY526Iq9msB цепят се.
И тези не стават https://share.temu.com/YHfwYosuafB на 1 слагане се късат.
Та колкото и да са зле разтегателните за момента са най издръжливи.
Аз се отказах от калъф заради слагането и свалянето на летище,за да проверявам дали не е счупен куфара. Под калъфа не се вижда ако само е спукан.
Виж целия пост
# 813
Ако е спукан какво? Може да заведеш претенция на място ли?
Виж целия пост
# 814
Аз съм завеждала претенция за повреден куфар от текстил, но заключен с катинар, който беше буквално срязан с макетен нож за някаква проверка. Още там, на летището, ми дадоха чисто нов, пак от текстил, хич не беше хубав, но поне си прибрах нещата. (Не става въпрос за България).
Вече не рискувам и куфарите от Тему са ми една от най-любимите покупки. От твърдите са, пускала съм ги в темата пролетта. Цената ми с купон беше перфектна и май ги взех за около 100-ина лева трите в компелкт (голям, среден и за ръчен багаж).
Освен това, настрани от темата за куфарите в Тему, чух по ТВ, че малките куфари за ръчен багаж с колелца вече няма да се приемат за priority ръчен багаж със заплащане, а май ще станат безплатни за всички авиокомпании (редовни и ниско тарифни).
Виж целия пост
# 815
Аз сега си поръчах втори 20 инчов, ще пътуваме с австрийските авиолинии, икономичната тарифа има право на безплатен куфар и ръчна чанта. По размерите мерих и става, но досега сме ползвали сакчета. Дали събират  тези твърдите пластмасови куфари повече от сакче?
Виж целия пост
# 816
То и моя куфар е твърд, но не ми се иска да го надраскат, защото с него не съм пътувала със  самолет. Може и да не ползвам калъфа, за да видя дали има по-сериозни щети, а няма да ми се разправя да го свалям и слагам. Ще го помисля.
Виж целия пост
# 817
Отказах се от текстилните дрехи за куфари. Максимум 2 пътувания със самолет. Сега търся по-добра алтернатива. Поръчах pvc, но нещо размерите им са странни и не стават (или аз пак грешно меря, но нито един не пасва на наличните ни чанти, а поръчах 3 различни размера и ще връщам).
Ако имаш в предвид тези, не стават https://share.temu.com/tY526Iq9msB цепят се.
Баш.
Благодаря за отзива. Ще взема да върна всичките и ще караме без. Не мога да купувам и хвърлям постоянно текстилни. За мен това е лудост, а в момента имаме поне по 2 пътувания през месец-два.
Виж целия пост
# 818
VaniaK, аз гледам да не се впечатлявам от драскотините по куфарите, защото те са точно за това. Няма как, виждали сме как ги товарят по летищата. Затова, все си казвам да не избирам куфар по красота, на който ще му треперя.
Виж целия пост
# 819
Ако е спукан какво? Може да заведеш претенция на място ли?
Скрит текст:
Веднага след багажна лента , ако има повреден куфар се минава на гишетата за повреден и изгубен багаж. Прави се протокол. Важно, те се намират в залата за получаване на багажа, излезете ли няма опция да се влезе обратно, охраната не пуска , а без протокол за щета, не може да се търси обезщетение. След като ви направят протокола, в зависимост от авиокомпанията, се пуска искане за обезщетение, на протокола пише къде. Понякога дават куфар, понякога плащат сума като обезщетение. За момента сами давали все куфари. Единия път понеже беше текстилен и по стар го оцениха на ниска цена и ми предложиха да си избера от сайта на магазина с доплащане. Последната година са ми потрошили три куфара. И вече следя изкъсо, че не ми излиза сметката , всеки месец нов куфар, па било и с намаление от Тему. И по темата моите от Тему засега държат на напъна на товарачите, от тях счупен нямам.
За ръчния вече минах на раниците от Тему за ръчен багаж. Не ми се разправя по летищата за размери, и има ли колела. Те може всичко да пишат, ама на място на малките куфари ако колелата се подават над рамката, и веднага ги чекират. 20 " които имам не влизат в размера за ръчен с колелата, само 13" няма проблем. Не си спомням коя авиокомпания беше имаше нови изисквания ръчния да е без колела.
Виж целия пост
# 820
Изпробвах лилавата електрическа тенджера на режим за готвене на ориз - ами, стана нормално (оризът ми е по-кашкав, отколкото ми харесва, но аз съм виновна, че не съм го измила достатъчно добре; на вкус е ок). Сипват се водата и оризът, избира се програмата за готвене на ориз - тя започва да отброява от 40 минути надолу и това е - стои си с капак и не се пипа до края.

Преди това пробвах и бамбуковите съдове - единственото затруднение при тях, е че нямам хартия за готвене на дупки (скоро ще си потърся) - ползвах едни подложки като тензух, също от Тему, но не ми харесват особено. Слага се с капака над вряща тенджера за 15 минути и нещата вътре се сготвят. Не е препоръчително да се пипа или да се отваря.
Виж целия пост
# 821
https://share.temu.com/WK2W7cvLo9B
Това портмоне имам от април 2025. Естествена кожа, много съм доволна.

 https://share.temu.com/NeTyGOoALQB
А това подарих на майка ми през август, също е много хубаво.
Виж целия пост
# 822
https://share.temu.com/WK2W7cvLo9B
Това портмоне имам от април 2025. Естествена кожа, много съм доволна.

 https://share.temu.com/NeTyGOoALQB
А това подарих на майка ми през август, също е много хубаво.
В джоба за телефон на второто, побира ли се телефон с калъф ? Или трябва да е с най тънките силиконови?
Виж целия пост
# 823
Аз същия въпрос, но за първото имам.
Виж целия пост
# 824
Може ли линк за сета от 3 куфара?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия