Снимки, направени със смартфон - 9 тема

  • 10 228
  • 347
# 345
За тоалетните нищо не казвам, но ти си много яка мацка, Агент!
П.П. Тая маска като я видя и зле ми става!  Не искам никога повече!
Виж целия пост
# 346
Soney, от няколко дена си напомням да те развеселя с моите снимки на тоалетни - специално най-малките, които съм виждала са във Франция и Ню Йорк. Иначе в събота бях на концерт и за теб щракнах и мястото Simple Smile

Много силни попадения!
Поздрави от мен от София. Пристигнах онзи ден.

Относно маските - въобще не ми бяха проблем тъй като често ми се налага да слагам маска (по други причини). Даже тези ковидните маски ми се струват песен, тоест почти не се усещат в сравнение с моята.
Виж целия пост
# 347
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия