Пазаруване от Trendyol - 2

  • 39 079
  • 689
# 615
Здравейте! Поръчах сет 2 халата, но получих само единия. Какво ще ме посъветвате? Писах на асистента, каза да чакам 7 работни дни за решение.
Виж целия пост
# 616
Здравейте, поръчах за първи път-маратонки, сандали и 5 тениски.Поръчката ми беше разделена в две пратки, едната само маратонките, другата -сандалите и една детска блузка, която не съм поръчвала. Тениските ги няма. Видях в сайта, че има форма за връзка, отговарят ли там и да се надявам ли да си получа и тениските?
Виж целия пост
# 617
Някой беше поръчвал тези дънки:

Тънки ли са, за кой сезон са подходящи и отговарят ли си на номера?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 618
Някой беше поръчвал тези дънки:

Тънки ли са, за кой сезон са подходящи и отговарят ли си на номера?
Благодаря предварително!
Аз имам дънките, не са дебели, точно за сега са. Отговарят си на номера, аз съм 158, 54 кг и 36 номер ми е добре.
Виж целия пост
# 619
Много благодаря!
Поръчвам 🙂
Виж целия пост
# 620
Получих си преносимата кафе машина. Днес направих първото си кафе Simple Smile .Нямаше каймак, не знам ще има ли , но пък си беше силно кафето . Късо е , направих го с гореща вода. Ще си я оставя , защото мисля , че
Скрит текст:
Скрит текст:
ще ми върши работа. Когато съм някъде на хотел , ставам рано и не ми се облича , за да ходя да търся кафе, а не обичам нес кафе.
Виж целия пост
# 621
Благодаря за отзива
Виж целия пост
# 622
След въвеждане на еврото, цените станаха двойни.Не знам защо го правят, но трябва да ги бойкотираме и да не купуваме.
Слава богу- реших че само в моя телевизор има бъг ,защото цените на стоките без облекло и аксесоари са 1/1
Виж целия пост
# 623
Здравейте! На някой случвало ли се е да не му върнат парите от Trendyol , понеже на мен не ми ги върнаха
Виж целия пост
# 624
Аз върнах две пратки.За едната много бързо ми възстановиха парите.За другата уж беше за вчера, но все още няма нищо.Ще изчакам още малко и ако няма превод ще търся начин да питам някъде в сайта
Виж целия пост
# 625
Здравейте! На някой случвало ли се е да не му върнат парите от Trendyol , понеже на мен не ми ги върнаха
Как стигна до това крайно заключение?
Виж целия пост
# 626
Здравейте.

Преди малко се регистрирах чрез апп-а и за един артикул с код Justapp30 трябваше да е цената 21 евро, а тя в кошницата е 33,90. Чудя се аз ли съм сляпа и не разбирам, виждам някоя подробност или 🫣
Виж целия пост
# 627
Само този продукт ли е в количката?Ако сте сложили други намалението се намаля.
Виж целия пост
# 628
Не ми се е случвало да не ми върнат пари. Колко време чакате?
Виж целия пост
# 629
Само този продукт ли е в количката?Ако сте сложили други намалението се намаля.

Да, само един продукт е в кошницата. Търсих да видя някакви условия, но никакви бутони не виждам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия