Пазаруване от Trendyol - 2

  • 38 897
  • 687
# 630
Здравейте.

Преди малко се регистрирах чрез апп-а и за един артикул с код Justapp30 трябваше да е цената 21 евро, а тя в кошницата е 33,90. Чудя се аз ли съм сляпа и не разбирам, виждам някоя подробност или 🫣
Вероятно са те засекли, че не ти е първи профил и не ти позволя да го ползваш(не ти начислява отстъпката).
Виж целия пост
# 631
Никога не съм имала регистрация в този сайт, нито app. Явно като клъвнеш и сменя цената в кошницата.
Виж целия пост
# 632
По принцип за първа поръчка намаля още в кошницата.Прилага няколко кода.Аз като се регистрирах кода беше justapp50,сега само 30% ли дават?Различното в Трендиол е,че могат да сменят цените три пъти за един ден.Дайде снимка  на артикула преди да го сложите в кошницата и след това.
Виж целия пост
# 633
Пробвах и с трите различни цвята, все стават 33,70 в кошницата

Виж целия пост
# 634
Странно и при мен е така,съответно без кода за първа поръчка.При други артикули на продавача се намаля.

Виж целия пост
# 635
Мошенници 😆
Виж целия пост
# 636
Така си е.
Виж целия пост
# 637
Днес получих долнище на което не е свалена алармата 😟.  Сега ще търся начин да я свалям, ако някой има идея как ще съм благодарна
Виж целия пост
# 638
Здравейте! Поръчах сет 2 халата, но получих само единия. Какво ще ме посъветвате? Писах на асистента, каза да чакам 7 работни дни за решение.
Аз също получих един вместо два халата.подадох сигнал (ннямам споменна кого писах) и веднага ми върхаха парите, без снимки и без да давам допълнителна информация.
Виж целия пост
# 639
При мен чантата на Ивчето в приложението е с цена 29,70. Слагам я в количката и цената й вече е 45.70. Когато става въпрос за дрехи, понякога само някои размери са с по-ниска цена, ама за тази чанта... Нямам обяснение.
Виж целия пост
# 640
Днес получих долнище на което не е свалена алармата 😟.  Сега ще търся начин да я свалям, ако някой има идея как ще съм благодарна

Не мога да видя дали е магнитна или е от другите , но може да отидете в някой магазин в удобен за вас Мол и да ви я махнат.
Виж целия пост
# 641
Благодаря! ММ вече я свали 😃
Виж целия пост
# 642
Благодаря! ММ вече я свали 😃
Не е проблем да се свали насилствено. Обаче някои от тези джаджи пускат мастило. Simple Smile Имала си късмет. Simple Smile
Виж целия пост
# 643
Пробвах и с трите различни цвята, все стават 33,70 в кошницата

Скрит текст:
Купона,който е приложен намаля максимум 12 евро.Пише го
Виж целия пост
# 644
Аз вчера в 18:00 ч. върнах една пратка в Спиди и сутринта получих обратно сумата по картата. Останах безкрайно учудена от експресното връщане на парите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия