На море в Турция - тема 88

  • 33 394
  • 345
# 210
Да, за октомври не е съвсем подходящо там. Всъщност, аз само веднъж съм била в началото на октомври на море в Турция и не бих повторила. Усещаше се краят на сезона, персоналът беше изморен и немарлив, не бяха на ниво нещата, денят беше къс.
Виж целия пост
# 211
Някой почивал ли е в Club Hotel Sera Анталия. Мога ли да получа отзиви. Тук намирам само отпреди много години. Предварително Ви благодаря!
Виж целия пост
# 212
И аз с питане за този хотел. Получих страхотна оферта и не знам какво да правя
Виж целия пост
# 213
И аз с питане за този хотел. Получих страхотна оферта и не знам какво да правя

Тук има отзиви за хотела:

https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297968-d4294078-Review … oast.html#REVIEWS
Виж целия пост
# 214
Били ли сте друг път на почивка в Турция? Има ли с какво да се сравни хотела. Какво търсите като почивка/изживяване? Били сме в съседен хотел, и от лични мнения мога да кажа, че плажа е хубав. Общите отзиви по форуми са, че храна/питиета и обслужване са добри, но хотела е тих и леко скучен. Няма кой знае какво за деца, ако това е фактор за Вас.
И аз с питане за този хотел. Получих страхотна оферта и не знам какво да правя

Виж целия пост
# 215
Да, от много години. По-скоро ме интересува личен отзив, в нега мога да намеря достатъчно коментари.
Виж целия пост
# 216
Ние решихме в крайна сметка от 5.10.2026г да сме в Мармарис -  Grand yazici 
Ще правя резервацията утре .
Сега е моментът ако някой има по - добра идея - да ми я сподели 🤭🤗🤗
Виж целия пост
# 217
За Мармарис не е ли хладничко морето по това време?
Виж целия пост
# 218
Да, от много години. По-скоро ме интересува личен отзив, в нега мога да намеря достатъчно коментари.
Извинявай тогава🙂 Реших, че търсиш не само лични отзиви и затова пуснах линка.
Виж целия пост
# 219
За Мармарис не е ли хладничко морето по това време?

Вероятно.
Нямам представа, но на мен все ми е студена водата.
Само веднъж, август в Сиде бях ,тогава беше чай по моите разбирания ,но то беше и 43 градуса
Виж целия пост
# 220
Цитат на: Русалка_1 в пн, 13 апр 2026, 13:42
За Мармарис не е ли хладничко морето по това време?

Вероятно.
Нямам представа, но на мен все ми е студена водата.
Само веднъж, август в Сиде бях ,тогава беше чай по моите разбирания ,но то беше и 43 градуса

Преди четири години бяхме в Grand Yazıcı Club Marmaris Palace.
Хареса ми.Макар че тогава си личеше,че е старичък.Спокоен.Търсим спокойствие.
От минусите-почти няма плаж.Няма вносен алкохол.Има хапещи рибки.
Доколкото си спомням си тръгнахме на 30.09.Водата беше топла,около 26 градуса.
Качих в колата до центъра,жената от агенцията - партньор,която отговаряше за българите.
Та по нейни думи октомври поприключва сезона.Оставали няколко хотела само.
Но затова пък Мармарис ще ви хареса,ако не сте били досега.
Малко дълго стана.
Виж целия пост
# 221
Само там не сме били.
Групата е купонджийска и поради тази причина препоръчаха този хотел.
Стаите по съвет ще са в хотела и от реновираните.
Обясниха ,че повечето хотели приключват края на октомври.
Виж целия пост
# 222
Единственият по-сериозен минус са по-късите дни. Това наистина се усеща...
По нашите наблюдения, хотелите си работят, защото в Германия е есенна ваканция, а вероятно и в други страни. Да, има неща, които са леко редуцирани, атмосферата е по-спокойна, но лично ние това предпочитаме.
Честно казано, много по-приятно ми е така, отколкото да съм в Сиде през август на 40° жега и по Байрам 😄 (да, и това съм го преживяла покрай концерти на известни турски певици в Sueno Side).
Относно времето – всичко е въпрос на късмет. Миналата година началото на октомври беше доста дъждовно (приятелка беше там), но в края на месеца времето се оправи.
Ние през 2023 се върнахме на 1 ноември от Алания и хванахме страхотно време. За нас е важно да има слънце, дори и около 20 градуса, хубава храна и релакс. Ако става и за плаж – още по-добре 😊
В крайна сметка всичко опира до нагласата – ако търсите спокойствие и по-малко хора, краят на сезона е супер избор.
Разбира се и цените са критерии.
Виж целия пост
# 223
Здравейте, има ли някой в групата, който е правил самостоятелна резервация за някой от хотелите Делфин през чужда агенция? Може ли да споделите дали всичко е било наред с резервацията?
В края на миналата година направихме резервация за Делфин Дива през Дестиния за престой в края на Май - началото на Юни. Опитвам се да получа потвърждение на резервацията от хотела, преди да купим самолетните билети и да направим окончателното плащане за резервацията, но за момента не успявам. Писахме мейл, нямаме отговор. Писах в чата на хотела - нямали информация за резервации през агенции. Да сме пуснели мейл или да се обадим в деня преди настаняването. Имаше опция за заявяване на обаждане, днес ми се обадиха от някакъв кол-център, от русенски номер и отговорът беше същият.
Ще бъда много благодарна, ако някой сподели опит.
Виж целия пост
# 224
Здравейте, момичета и момчета!

Някой от вас дали е бил скоро в ephesia-holiday-beach-club-hv?

Ние ще ходим тази година (аз май ви писах вече за това като капарирах още през ФЕВ) на 28 АВГ до 5 СЕП. Били сме вече там, знаем колко е яко.

Дали някой знае ориентировъчни цени на СПА услугите? Гледам в getyourguide разни интересни неща из Кушадасъ... турска баня на 600 години, 35 Е е ползването с услуги (триене с гъба, etc) , иначе 10 Е е самото посещение...

Не сме ходили вече 2 години на море, отделно последните години, дето ходихме, не сме ползвали СПА услуги. Тая година смятам да се размажа Simple Smile ... Дано ми стигнат финансите, че освен цялото си с-во, ще водя и племеницата, а децата ще искат забавления. Ние преди това ще си направим и екскурзия - по пътя искаме да посетим отново няколко градчета, местенца... да речем 2 нощувки някъде, докато накрая идем в хотела.

Препоръчайте нещо, моля. Ние в Чанаккале не сме обикаляли никога, само сме минавали оттам, но ММ казва, че там няма какво да се види. Дали е така?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия