?Въпроси всякакви? (2026 г.)

  • 165 471
  • 3 906
# 165
DiaMia, И аз забелязах, че с антена не може да се хваща на телевизора в кухнята и го ползвам само с ютуб имам хубава антена и ММ смени с друга и пак не може да се докара картина. Не ми е минало през ума че е от 1-ви
Виж целия пост
# 166
В кухнята сме с антена, не съм забелязала разлика от 01.01
Виж целия пост
# 167
В детската ТВ (купуван 2025 год) няма проблем с антената, има си канали.
Вчера нямахме интернет и се опитах да сканирам големия ТВ (купуван преди 6-7 год) в хола с антена, нищо не откри като канали. Убих 2 часа да се пробвам, не успях. Не знам преди дали е хващал, но се изненадах, че нищо не откри.
Виж целия пост
# 168
Кога влизат в сила новите сини и зелени зони в София? Някои квартали щяха да стават зона още януари уж.
Виж целия пост
# 169
На 2 във Била и Пепко връщаха в евро, плащах с левове.
Виж целия пост
# 170
За много години!
Имате ли проблем с АБВ-то?
Виж целия пост
# 171
Да.
Виж целия пост
# 172
И аз нямам достъп до пощата.
Виж целия пост
# 173
И при мен не зарежда.
Виж целия пост
# 174
Достатъчно добър подарък за юбилей ли е билет за концерт на Пласидо Доминго? Виновникът е споменал, че иска да отиде. Разбира се, според социалните норми ще е +1 за придружител.
Виж целия пост
# 175
Достатъчно добър подарък за юбилей ли е билет за концерт на Пласидо Доминго? Виновникът е споменал, че иска да отиде. Разбира се, според социалните норми ще е +1 за придружител.
Според мен би бил много сполучлив подарък, да.
Виж целия пост
# 176
Заваля дъжд, около мен има HM, DM, Била, Пепко, Лили дрогерии - от къде да си взема евтин, компактен, сравнително читав чадър?
Виж целия пост
# 177
DM
Виж целия пост
# 178
Някой, който ползва правно-информационната система СИЕЛА Нет, има ли проблем с достъпа?
Виж целия пост
# 179
Не мога да си вляза в абв пощата.
Някой друг да изпитва затруднения?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия