?Въпроси всякакви? (2026 г.)

  • 165 788
  • 3 918
# 180
Аз
Виж целия пост
# 181
И аз не мога. В телефона си в приложението съм си логната и влизам директно, сега все едно не съм логната и иска имейл и парола, но не влизам.
Виж целия пост
# 182
И аз не влизам в абв-то
Виж целия пост
# 183
Ох, дано го оправят скоро.
Виж целия пост
# 184
Аз от сутринта се опитвам да вляза в абв-то и нищо не става.
Виж целия пост
# 185
Аз влязох сутринта, даже пратих един мейл, но сега не влизам. Има някакъв проблем.
Виж целия пост
# 186
Дойде абв-то...юруш народе ..отваряйте....Simple Smile
Виж целия пост
# 187
Не е
Скрит текст:
Виж целия пост
# 188
Не е
Скрит текст:
Аз влизам.
Виж целия пост
# 189
И аз. Амин.
Виж целия пост
# 190
И аз влизам.

В пощите по селата само на хора с адрес от там ли ще обменят пари?
Виж целия пост
# 191
Къде изчезна раздел Фондове в ДСК Директ?
Виж целия пост
# 192
АБВ поща, пак изчезна.
Виж целия пост
# 193
АБВ и тя преминава в евро Simple Smile
Виж целия пост
# 194
Значи не е само при мен проблемът с АБВ- пощата. От няколко часа не мога да вляза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия