?Въпроси всякакви? (2026 г.)

  • 166 766
  • 3 953
# 3 030
Виж целия пост
# 3 031
За хладилника, препоръчвам да е No Frost. Вижте кое разпределение и размер са ви удобни и взимате някакъв. При съвременната техника,  всичко е късмет. Ние нямаме уред, развалил се ненавреме. Даже всичко старо още работи и е раздадено по вили и селски къщи. Нашият LG е на над 6 години и си работи чудесно. Бих си избрала и Бош.
Виж целия пост
# 3 032
На 21 април при катастрофа е пострадало семейство майката беше в кома, двумесечно бебенце с  черепно мозъчна травма и 2 годишно дете. Много ми е мъчно и няколко дни се молех да оцелеят. Но няма никаква информация повече за тях. Някой от Шумен може да знае нещо за състоянието им?
Виж целия пост
# 3 033
Нищо няма в медиите след информацията от 21.04. за катастрофата и състоянието на пострадалите.
Виж целия пост
# 3 034
Здравейте! Някоя от вас канила ли е на свой личен празник някой от популярните ни певци/комици и може ли да даде информация как се случва комуникацията и какви горе-долу са хонорарите им?
На личен празник не съм, но естеството на работа ми е такава, че комуникирам с тях доста.
Всеки е индивидуален, така че ориентир за цената няма как да се даде (зависи и дали ангажиментът е в София или се пътува, дали ще нощува и тн). Практиката е - обикновено в Инстаграм профилите си или в страниците си имат контакт на техен мениджър - пишете мейл, в който обяснявате какъв е празника, на коя дата, колко часа, къде, можете да ги питате горе-долу с каква продължителност им е изявата или вие да им зададете, че бихте искали от Х до У ако могат да вземат участие и да дадат ценова оферта. Blush
Виж целия пост
# 3 035
Нормално ли е след като изключа лаптопа от контакта,лампичката на мишката отдолу да продължава да свети?
Виж целия пост
# 3 036
Нормално ли е след като изключа лаптопа от контакта,лампичката на мишката отдолу да продължава да свети?

Мисля, че да.
Захранва се от батерията.
Виж целия пост
# 3 037
Здравейте!
Търся информация, за София, дали има ветеринарна клиника/кабинет, който се грижи за улични животни безплатно?
Виж целия пост
# 3 038
Има ли някой тук, който да е достигнал натрупването на 500т в панела на Маркет Линкс /соц.проучвания/ ? Преди по няколко пъти в месеца ми изпращаха анкети, но откакто се доближих до 500т /остават ми 33т/ , рязко ме забравиха Laughing
Имам подозрение, че явно трудно им се откъсва ваучера за 25Е в Емаг при достигане на 500т и затова не съм включена в анкети напоследък...
Виж целия пост
# 3 039
Конкретно тези не съм ползвал, но по принцип такива панели много агресивно филтрират фалшиви профили или хора, които просто цъкат без да вкарват смисъл, та може да е това. Просто да са ви блокирали профила.
Виж целия пост
# 3 040
Не, не е такъв случаят, или поне така се надявам. Имам устойчиви политически пристрастия и чинно си попълвам всичко, което питат. Повечето са им точно с политическа насоченост. А и не виждам да е блокиран, просто активността им подозрително секна.
Виж целия пост
# 3 041
Ми питайте ги тогава, но не вярвам нарочно да ви спрат преди да достигнете сумата, поне за години не ми се е случвало...

Иначе аз точно това съм забелязвал - спират анкетите и пълно мълчание... Като питам, ми отговарят това, което писах в предния пост.
Писах агресивно, защото според мен прекаляват, от моя опит Simple Smile втори шанс не дават, но можеш евентуално да си направиш втори профил.
Виж целия пост
# 3 042
Има ли някой тук, който да е достигнал натрупването на 500т в панела на Маркет Линкс /соц.проучвания/ ? Преди по няколко пъти в месеца ми изпращаха анкети, но откакто се доближих до 500т /остават ми 33т/ , рязко ме забравиха Laughing
Имам подозрение, че явно трудно им се откъсва ваучера за 25Е в Емаг при достигане на 500т и затова не съм включена в анкети напоследък...
Аз също съм на 480 точки и от доста време нямам анкети.
Виж целия пост
# 3 043
Писах им вчера - още нямам отговор, но питайки и тук исках да видя дали им е практика, или е частен случай при мен.
Виж целия пост
# 3 044
Аз последно в началото на април месец съм имала анкета, месец е минал вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия