?Въпроси всякакви? (2026 г.)

  • 166 759
  • 3 953
# 3 945
Разсмя ме.
Кое на протекторите е трудно за чистене?
Предишният ми телефон оцеля след силен удар  с футболна топка и последстващ удар в камък само заради наличието на протектор.
Виж целия пост
# 3 946
Протекторът е пластмасов,а екранът – стъклен. Кое по-лесно се чисти и има по-красив вид? Риторичен въпрос.
Виж целия пост
# 3 947
Протекторът е пластмасов,а екранът – стъклен. Кое по-лесно се чисти и има по-красив вид? Риторичен въпрос.
Глупости. Предпазните екрани са също стъклени.
Виж целия пост
# 3 948
Протекторът е пластмасов,а екранът – стъклен. Кое по-лесно се чисти и има по-красив вид? Риторичен въпрос.
Глупости. Предпазните екрани са също стъклени.
Моята протектор беше от нещо като пластмаса.

Един друг въпрос – защо метрото в София се движи бързо само през натоварените часове,а не през цялото време?
Виж целия пост
# 3 949
За камерите търси такъв тип кейс с капаче, което ги покрива. Аз съм с S24 Ultra и камерите също са изпъкнали
Скрит текст:
За дължина и форма на ноктите, за мен това е оптималната дължина и форма
Скрит текст:
Виж целия пост
# 3 950
И аз препоръчвам кейсовете с капаче. Има и плъзгащи, има и отварящи се. В тему са на по 2-3 евро.
Виж целия пост
# 3 951
Абе екран съм чупил няколко пъти, камера не (да чукам на дърво).
Нищо им няма на протекторите, ама ако сте такива пуристи не ползвайте.
Виж целия пост
# 3 952
И аз препоръчвам кейсовете с капаче. Има и плъзгащи, има и отварящи се. В тему са на по 2-3 евро.
Брех , за сефте виждам такива чудеса.
Баш за моя са.
Като поръчвах, изобщо не предвидих това с камерата.
А аз съм хората, които каквото могат да защитят и олепят, го правят . Затова телефоните ми отвън са винаги като нови след доста години ползване.
Виж целия пост
# 3 953
Не знам как да го обясня, ама като почукам по нещо, мога да кажа дали е пластмаса, стъкло или метал. Дисплеите на много телефони някак не ми дрънчат на стъкло повече от протекторите за тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия