?Въпроси всякакви? (2026 г.)

  • 166 959
  • 3 958
# 3 945
Разсмя ме.
Кое на протекторите е трудно за чистене?
Предишният ми телефон оцеля след силен удар  с футболна топка и последстващ удар в камък само заради наличието на протектор.
Виж целия пост
# 3 946
Протекторът е пластмасов,а екранът – стъклен. Кое по-лесно се чисти и има по-красив вид? Риторичен въпрос.
Виж целия пост
# 3 947
Протекторът е пластмасов,а екранът – стъклен. Кое по-лесно се чисти и има по-красив вид? Риторичен въпрос.
Глупости. Предпазните екрани са също стъклени.
Виж целия пост
# 3 948
Протекторът е пластмасов,а екранът – стъклен. Кое по-лесно се чисти и има по-красив вид? Риторичен въпрос.
Глупости. Предпазните екрани са също стъклени.
Моята протектор беше от нещо като пластмаса.

Един друг въпрос – защо метрото в София се движи бързо само през натоварените часове,а не през цялото време?
Виж целия пост
# 3 949
За камерите търси такъв тип кейс с капаче, което ги покрива. Аз съм с S24 Ultra и камерите също са изпъкнали
Скрит текст:
За дължина и форма на ноктите, за мен това е оптималната дължина и форма
Скрит текст:
Виж целия пост
# 3 950
И аз препоръчвам кейсовете с капаче. Има и плъзгащи, има и отварящи се. В тему са на по 2-3 евро.
Виж целия пост
# 3 951
Абе екран съм чупил няколко пъти, камера не (да чукам на дърво).
Нищо им няма на протекторите, ама ако сте такива пуристи не ползвайте.
Виж целия пост
# 3 952
И аз препоръчвам кейсовете с капаче. Има и плъзгащи, има и отварящи се. В тему са на по 2-3 евро.
Брех , за сефте виждам такива чудеса.
Баш за моя са.
Като поръчвах, изобщо не предвидих това с камерата.
А аз съм хората, които каквото могат да защитят и олепят, го правят . Затова телефоните ми отвън са винаги като нови след доста години ползване.
Виж целия пост
# 3 953
Не знам как да го обясня, ама като почукам по нещо, мога да кажа дали е пластмаса, стъкло или метал. Дисплеите на много телефони някак не ми дрънчат на стъкло повече от протекторите за тях.
Виж целия пост
# 3 954
При кореспонденция с Букинг, мога ли да им пиша на  български или по- добрият вариант е на английски? ( вече питах ИИ, но предпочитам личен опит, ако някой има)
Виж целия пост
# 3 955
Аз винаги пиша на английски.
Виж целия пост
# 3 956
С агент на букинг ли е комуникацията или с мястото на настаняване? Ако се ползва автоматичният превод понякога е неточен и може да стане недоразумение
Виж целия пост
# 3 957
С агент на Букинг( обслужване на клиенти).
Значи на английски е по- сигурно, благодаря за отговорите.
Виж целия пост
# 3 958
Ето затова питам.

И това прекъсване в трудовия стаж... Някой ден може да не ми достигнат дни. Нали?

Разсмя ме.
Седем дена не са 7 години. Разрешено е плащане до 5 години.
Нищо няма да стане със 7 дни прозорец.
Нито е нужно да имаш здравни осигуровки за пълен месец.
Така че - успех с новата работа! Не са важни за нищо тези 7 дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия