?Въпроси всякакви? (2026 г.)

  • 167 057
  • 3 960
# 3 945
Разсмя ме.
Кое на протекторите е трудно за чистене?
Предишният ми телефон оцеля след силен удар  с футболна топка и последстващ удар в камък само заради наличието на протектор.
Виж целия пост
# 3 946
Протекторът е пластмасов,а екранът – стъклен. Кое по-лесно се чисти и има по-красив вид? Риторичен въпрос.
Виж целия пост
# 3 947
Протекторът е пластмасов,а екранът – стъклен. Кое по-лесно се чисти и има по-красив вид? Риторичен въпрос.
Глупости. Предпазните екрани са също стъклени.
Виж целия пост
# 3 948
Протекторът е пластмасов,а екранът – стъклен. Кое по-лесно се чисти и има по-красив вид? Риторичен въпрос.
Глупости. Предпазните екрани са също стъклени.
Моята протектор беше от нещо като пластмаса.

Един друг въпрос – защо метрото в София се движи бързо само през натоварените часове,а не през цялото време?
Виж целия пост
# 3 949
За камерите търси такъв тип кейс с капаче, което ги покрива. Аз съм с S24 Ultra и камерите също са изпъкнали
Скрит текст:
За дължина и форма на ноктите, за мен това е оптималната дължина и форма
Скрит текст:
Виж целия пост
# 3 950
И аз препоръчвам кейсовете с капаче. Има и плъзгащи, има и отварящи се. В тему са на по 2-3 евро.
Виж целия пост
# 3 951
Абе екран съм чупил няколко пъти, камера не (да чукам на дърво).
Нищо им няма на протекторите, ама ако сте такива пуристи не ползвайте.
Виж целия пост
# 3 952
И аз препоръчвам кейсовете с капаче. Има и плъзгащи, има и отварящи се. В тему са на по 2-3 евро.
Брех , за сефте виждам такива чудеса.
Баш за моя са.
Като поръчвах, изобщо не предвидих това с камерата.
А аз съм хората, които каквото могат да защитят и олепят, го правят . Затова телефоните ми отвън са винаги като нови след доста години ползване.
Виж целия пост
# 3 953
Не знам как да го обясня, ама като почукам по нещо, мога да кажа дали е пластмаса, стъкло или метал. Дисплеите на много телефони някак не ми дрънчат на стъкло повече от протекторите за тях.
Виж целия пост
# 3 954
При кореспонденция с Букинг, мога ли да им пиша на  български или по- добрият вариант е на английски? ( вече питах ИИ, но предпочитам личен опит, ако някой има)
Виж целия пост
# 3 955
Аз винаги пиша на английски.
Виж целия пост
# 3 956
С агент на букинг ли е комуникацията или с мястото на настаняване? Ако се ползва автоматичният превод понякога е неточен и може да стане недоразумение
Виж целия пост
# 3 957
С агент на Букинг( обслужване на клиенти).
Значи на английски е по- сигурно, благодаря за отговорите.
Виж целия пост
# 3 958
Ето затова питам.

И това прекъсване в трудовия стаж... Някой ден може да не ми достигнат дни. Нали?

Разсмя ме.
Седем дена не са 7 години. Разрешено е плащане до 5 години.
Нищо няма да стане със 7 дни прозорец.
Нито е нужно да имаш здравни осигуровки за пълен месец.
Така че - успех с новата работа! Не са важни за нищо тези 7 дни.
Виж целия пост
# 3 959
Абе екран съм чупил няколко пъти, камера не (да чукам на дърво).
Нищо им няма на протекторите, ама ако сте такива пуристи не ползвайте.
Екран не съм чупила, но на нов телефон счупих камерата.
Втрещена бях, като видях пукнатините. А се имам за внимателна и наистина досега не съм трошила телефон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия