?Въпроси всякакви? (2026 г.)

  • 170 155
  • 4 049
# 3 960
За Пощенска банка - приложението е one wallet. Има виртуална и спестовна карта.
Виж целия пост
# 3 961
Ranella, проблем може да бъде този прозорец, ако по стечение на ред обстоятелства трябва да ползваш трудова борса. Това го пиша като е следствие на мой скромен опит.
Виж целия пост
# 3 962
На гише в КАТ дали може да се плаща с Револют?
Виж целия пост
# 3 963
На гише в КАТ дали може да се плаща с Револют?

"Да, можете да плащате с карта Revolut (Револют) на ПОС терминал на гише в КАТ.Тъй като системата на МВР приема стандартни дебитни и кредитни карти (Visa и Mastercard) на повечето ПОС терминали в страната, плащането с Revolut преминава без проблем.За да ви дам най-точна информация, моля уточнете:
В кой град се намира КАТ, който ще посетите? Какъв вид услуга искате да платите (глоба, фиш, регистрация на автомобил и др.)?"
Виж целия пост
# 3 964
Това хубаво, ама под текста пише, че може да греши, та питам някой от опит знае ли Simple Smile
Виж целия пост
# 3 965
Преди около година не можеше. Била НЕ българска карта/банка.
Виж целия пост
# 3 966
Влизате ли си нормално в аbv пощата? Виждате ли си папките със съобщения?
На мен не ми ги показва, излиза това съобщение
 "Страницата, която виждате е нова версия на АБВ Поща, част от текущи подобрения на услугата""
Под него е къщичката за знам на пощата и с големи букви AБB, а под тях търсачка за Интернет. И приветствие - добре дошли, името ми, отдолу пощата. Имате 3 непрочетени писма. Напред и влез с друг профил
Като дадеш на напред пак не влиза, като натиснеш на влез с друг профил се появява същото.
Непрочетените ми писма са много повече от 3 и се чудя бъг ли е или нещо друго.
Виж целия пост
# 3 967
абв работи нормално и в момента.
Виж целия пост
# 3 968
Това хубаво, ама под текста пише, че може да греши, та питам някой от опит знае ли Simple Smile

плащах преди доста време за преиздаване на книжка
Виж целия пост
# 3 969
абв работи нормално и в момента.
И при моите познати за съжаление също 🙄☹️
Аз това виждам само
Виж целия пост
# 3 970
Морковелка и моята стана така.
Виж целия пост
# 3 971
Пощата изглежда от доста време така, но при мен си работи нормално с бутона Напред.
Виж целия пост
# 3 972
Оправи се и при мен вече. Явно е било бъг.
При мен не работеше при натискане на бутона Напред. Нищо освен това на снимката не виждах няколко часа
Виж целия пост
# 3 973
Стоици сте вие с тая
абв поща. Мине не мине …
Виж целия пост
# 3 974
Стоици сте вие с тая
абв поща. Мине не мине …
Хилядииии Satisfied
Сърбеше ме клавиатурата, добре че дойде ти Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия