?Въпроси всякакви? (2026 г.)

  • 169 615
  • 4 034
# 3 975
Да питам и тук - някой ползва ли сайта Заплатомер и тоя сайт работи ли? Подавала съм последните години на няколко пъти данни, сега обаче на някакъв етап от анкетата се спъва в грешка 500 и нищо не мога да направя повече. Съответно не получавам и резултат.
Виж целия пост
# 3 976
Стоици сте вие с тая
абв поща. Мине не мине …
Хилядииии Satisfied
Сърбеше ме клавиатурата, добре че дойде ти Laughing
Стоици, не стотици Wink
Виж целия пост
# 3 977
Но и двете са валидни Simple Smile)
Виж целия пост
# 3 978
Нямам проблеми с акаунти на 3 abv.bg пощи.
Виж целия пост
# 3 979
Да питам и тук - някой ползва ли сайта Заплатомер и тоя сайт работи ли? Подавала съм последните години на няколко пъти данни, сега обаче на някакъв етап от анкетата се спъва в грешка 500 и нищо не мога да направя повече. Съответно не получавам и резултат.

Нарциса, щях да ти отговарям в другата тема снощи като пита. Пробвах, на последна стъпка, след като си вкарах имейла, даде някаква страница с грешка и нищо не получих.
Виж целия пост
# 3 980
Какво е мнението ви за участие в публичен търг на имот от ЧСИ? Според вас има ли смисъл или всичко е нагласено? Имотите дали гарантирано са с изрядни документи? Ако не се спечели търга в какъв срок се връща първоначалната такса от 10%?
Виж целия пост
# 3 981
Хора, кажете с какво си перете дънките? С какъвто и прах и омекотител да ги пера, стават ужасно твърди и намачкани и гадни. Дънките ми са на различни марки и не са никак евтини, не би трябвало да е от самите тях...
Зимата ги мятам в сушилнята (въпреки че знам, че не трябва) и горе-долу биват, ама сега е ужас някакъв. Имам чувството, че ако ги оставя, прави ще седят Grinning
Виж целия пост
# 3 982
Какво е мнението ви за участие в публичен търг на имот от ЧСИ? Според вас има ли смисъл или всичко е нагласено? Имотите дали гарантирано са с изрядни документи? Ако не се спечели търга в какъв срок се връща първоначалната такса от 10%?
Моя близка купи от ЧСИ на подпазарна цена, всичко беше по реда си. За да се стигне до продажба през ЧСИ, документите трябва да са изрядни. Че то повече притеснения в тази насока трябва да имаш ако купуваш от някой случаен.
За такса не съм питал.
Виж целия пост
# 3 983
С всички видове прах и омекотители дънките в сушилня, никакви проблеми, не са намачкани, нито твърди.
Сега обаче на лятната къща нямам сушилня и на слънцето станаха като дъска. С гел Ленор и без омекотител.
Виж целия пост
# 3 984
Да не сушиш на слънце, че тогава стават твърди?
Виж целия пост
# 3 985
E, то някога това беше мерилото за хубави дънки - да са корави и да стоят прави Wink Иначе пера с нормален Ариел, после преди простиране ги опъвам хубаво от гънките и толкова. Ако искаш да омекнат малко може да ги изгладиш с повечко пара.
Виж целия пост
# 3 986
Не суша на слънце, но стават наистина ужасни. То чак ми е гадно да ги обуя. Гладих ги и на пара, уж да омекнат, обаче пак са си като.. кюнец Grinning
Виж целия пост
# 3 987
Зимата ги мятам в сушилнята (въпреки че знам, че не трябва)
И защо не трябва да се сушат в сушилня? Thinking
Виж целия пост
# 3 988
Защото се свиват, ако имат дори и 1 % еластан. Но аз нямам против, даже някои умишлено си ги "стеснявам" Simple Smile
Виж целия пост
# 3 989
Класическите дънки след изпиране са твърди. Омекват и се отпускат при носене. То затова и вървят легенди как трябвало да се перат веднъж на двуцифрено число обличания, а до прането да се държат във фризер и/или да се проветряват дълго, че да не се вмиришат. Обувай ги и ще омекнат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия