?Въпроси всякакви? (2026 г.)

  • 169 784
  • 4 042
# 4 020
Пиете ли таратор от чаша?
Не. Не ми е удобно
Виж целия пост
# 4 021
Докато си хапвах таратора в купа с лъжица ми беше толкова странно да видя някой да го пие в чаша..обаче откакто открих чашата за таратор не бих се върнала към купата Grinning
И ние вкъщи така Sunglasses
Имам една двулитрова кана- там го сипвам,  още по- щастлива съм, че не заема място в хладилника .
Виж целия пост
# 4 022
Пиете ли таратор от чаша?
Тц. Изключително неудобно ми е да гълтам краставици на кубчета.

+1
С настъргана краставица не харесвам.
От чаша не.
Виж целия пост
# 4 023
Току що глътнах една чаша таратор. Значи мога и от чаша да го пия.
Виж целия пост
# 4 024
Брей, ще ме накарате да проям таратор на стари години, само за да видя разликата между чаша и купа с лъжица Simple Smile
ММ го яде с лъжица, не иска от чаша, а приятелка пък го пие с чаша. Не съм я питала как гълта или дъвче кубчета краставица.
Виж целия пост
# 4 025
Не продават ли вече таратор в бутилки, преди години често съм си купувала, съответно го пиех
Виж целия пост
# 4 026
LordOzzy, благодаря за идеята за кана 🪻
Виж целия пост
# 4 027
Не продават ли вече таратор в бутилки, преди години често съм си купувала, съответно го пиех
Точно от бутилка беше този, ама мм ми го връчи в чаша. Не е лош, гъстичък, ама леко по-солен беше.
Виж целия пост
# 4 028
Тараторът е винаги с краставица на кубчета, как така настърган!?!

Онзи ден в нашия Кауфланд с точки имаше чопър на Тапуейр, много се чудех дали да го взема и как ще се справя с краставицата.


П.С. Дори го взех и го върнах, защото точките били в картата на мъжа ми, а аз бях сама.
Виж целия пост
# 4 029
А, в южна България е много популярен настърган. Аз съм израснала в Северна и не мога да го възприема.
Виж целия пост
# 4 030
Да, около мен никой не стърже краставицата. Бях решила, че настъргването е заради енергоспестявене (не на ел.енергия).
Виж целия пост
# 4 031
И аз предпочитам да е ситно нарязана,но съм правила и с настъргани 🥒.
Дори и пасиран/блендиран таратор съм си правила 😀
В купа или чаша,все е вкусно 😋
За пръв път видях да се сервира в голяма чаша със сламка преди 20год.в “Хепи” 🤔
Виж целия пост
# 4 032
И на кубчета правя е настъргана като ме мързи...всякак го пия, включително и с начукани орехи вътре.
Виж целия пост
# 4 033
Ох,прекалих тази вечер с чесъна в таратора и сега имам ужасни киселини 😩
Какво  да пия,за да минат по-бързо?
Виж целия пост
# 4 034
Е, нещо за киселини, ако имаш, ако не - сода. Аз към сода посягам само, ако ще се мре от киселини, че ще си изкарам червата, но помага.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия