?Въпроси всякакви за СО? 2026

  • 101 333
  • 3 051
# 2 625
Тези ренти не падат от небето. Трябва да бъдат "обгрижвани".
Много несправедливо са лишили другия си син.
Виж целия пост
# 2 626
Е, нали не може да се оправя сам? Как ще прибира ренти и наеми? Шансът да го оберат е огромен. А да се вменяват задължения към другото дете, за което няма никаква грижа ми звучи много зле.
Виж целия пост
# 2 627
Е, при това положение би било много нагло да се очакват грижи от лишения син.
Виж целия пост
# 2 628
У нас няма тръстове или техен еквивалент и няма как да оставиш подсигурено дете, което не е в състояние да се грижи за себе си. Трябва да се гласува доверие на роднина или близък човек, а като познавам хората много варианти има да злоупотребят
Виж целия пост
# 2 629
Е, той не е съвсем да не осъзнава нищо, но да се реализира на пазара на труда не може да се очаква.
Виж целия пост
# 2 630
Ако имаш гардониера, някъде си и 4 стаен на центъра как точно ще ги раделиш по равно?
Виж целия пост
# 2 631
Ако имаш гардониера, някъде си и 4 стаен на центъра как точно ще ги раделиш по равно?
Ще си ги делят като умреш, много е просто.
Виж целия пост
# 2 632
Който иска четиристайния на центъра наплаща разликата спрямо цената на гарсониерата на другия. По пазарни цени.
Виж целия пост
# 2 633
Който иска четиристайния на центъра наплаща разликата спрямо цената на гарсониерата на другия. По пазарни цени.
Или продават и двете и делят парите.
Виж целия пост
# 2 634
Има си начини, само желание да има
Виж целия пост
# 2 635
Абе има случаи, където децата се скарват за апартамент/къща в центъра. Например всяко иска да живее във въпросния апартамент/къща. Понеже в центъра не излизат всеки ден за продажба апартаменти на тихи и спокойни улички, а всъщност близо до всичко или пък къща в центъра.
Виж целия пост
# 2 636
Да, но като няма въз основа на какво да живее едното там, а другото - не, ще продадат имота и ще си разделят парите, нали?
Виж целия пост
# 2 637
...ще продадат имота и ще си разделят парите, нали?
Точно
Виж целия пост
# 2 638
Въпросът е, че възниква напрежение и често се изпокарват, иначе решение винаги има.
Виж целия пост
# 2 639
Ако са го наследили, те реално няма за какво да се изпокарат, защото ще имат напълно равни права.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия