?Въпроси всякакви за СО? 2026

  • 102 795
  • 3 081
# 3 060
Въобще не отричам, че ми харесва вниманието му, даже сама си го казах. Историята е много дълга, кой колко си държи на семейството също. Аз ако исках да стане нещо, изобщо нямаше и да пиша тук и да го умувам. Искам да се отдръпна , но сме близки и да го блокирам все тая, ние не си пишем. Как да почна изведнъж да го подминавам или да се държа студено, като той се отнася добре с мен и не заслужава такова отношение без да е наясно защо. Ако пък тръгна да му се обяснявам, може да каже, че съм в грешка и си внушавам. Има ли деликатен начин да намалим/ прекратим комуникация без да съм рязка, и да изглежда грубо?

Казваш му нещата директно - че го харесваш, но тъй като държиш на съпруга и семейството си, а виждаш, че нещата между вас тръгват в опасна посока, предпочиташ да прекратите всякаква комуникация помежду ви, докато е време, за да не нараните най-близките си хора. Благодариш му за всичко, което е направил за теб до момента, казваш му колко добър човек е и му пожелаваш всичко най-хубаво занапред в живота.
Можеш да сложиш край, без да си груба или да се държиш студено. Големи хора сте - няма нужда от детинско поведение. А и нещо ме навежда на мисълта, че ще го понесе. Въпросът е ти дали и как ще го понесеш, и до колко точно си готова да приключиш всякакви отношения с него. Подчертавам - всякакви.
Виж целия пост
# 3 061
Аз не разбирам, задължително ли е, ако си говорите да спиш с него? Не може ли да си продължите нормална комуникация без да правите секс. То и той не се знае доколко е готов да си рискува семейството, много е вероятно само да пуска някакви приказки и спомени, но да не държи да предприема неща като криене,  кърска любов, или секс в офисната тоалетна.
Виж целия пост
# 3 062
Ами аз от написаното разбирам, че тия са си дружки, колеги вероятно. За това не си пишат и за това и все едно дали ще го блокира. Те се лензят на живо. На мен тази история ми е много отблъскваща. Само като чуя, че била “много дълга” и тя “ако искала”. Ами същото е и със спирането на флирта, закачките и лигавенето. Ако си искала до сега да си ги спряла. Защо трябва предварително да се обясняваш? Започваш да се държиш както искаш/смяташ за редно и при въпрос отговаряш, че както си се държала преди не ти е ок и смяташ сегашното си умерено поведение за правилно и желано от твоя страна. От кое да му се наранят чувствата? От това, че ще спреш да флиртуваш и да се подпичкваш?
Виж целия пост
# 3 063
Вие по каква линия се виждате толкова често и не може ли да бъде избегнато? Ако ти е трудно директно, никак не е трудно да се изсулиш постепенно, стига да искаш. Да не се появяваш непременно там, където се появява и той. Намали вижданията, намали поне личните разговори - отговаряй по-общо, не задълбавай в неговите теми. Силно се съмнявам той да не се усети защо. И да се чуди, не си му длъжна да си му приятелка, независимо колко е мил.
Виж целия пост
# 3 064
Въобще не отричам, че ми харесва вниманието му, даже сама си го казах. Историята е много дълга, кой колко си държи на семейството също. Аз ако исках да стане нещо, изобщо нямаше и да пиша тук и да го умувам. Искам да се отдръпна , но сме близки и да го блокирам все тая, ние не си пишем. Как да почна изведнъж да го подминавам или да се държа студено, като той се отнася добре с мен и не заслужава такова отношение без да е наясно защо. Ако пък тръгна да му се обяснявам, може да каже, че съм в грешка и си внушавам. Има ли деликатен начин да намалим/ прекратим комуникация без да съм рязка, и да изглежда грубо?

Казваш му нещата директно - че го харесваш, но тъй като държиш на съпруга и семейството си, а виждаш, че нещата между вас тръгват в опасна посока, предпочиташ да прекратите всякаква комуникация помежду ви, докато е време, за да не нараните най-близките си хора. Благодариш му за всичко, което е направил за теб до момента, казваш му колко добър човек е и му пожелаваш всичко най-хубаво занапред в живота.
Можеш да сложиш край, без да си груба или да се държиш студено. Големи хора сте - няма нужда от детинско поведение. А и нещо ме навежда на мисълта, че ще го понесе. Въпросът е ти дали и как ще го понесеш, и до колко точно си готова да приключиш всякакви отношения с него. Подчертавам - всякакви.
Много наивно.

Според мен НИЩО не трябва да обясняваш. Полека-лека и бавно започваш да го изолираш от живота си. Не рязко, че ще стане голям цирк.
Виж целия пост
# 3 065
Ако иска … щот тя ако е искала до сега нали …
Виж целия пост
# 3 066
Аве като сте си толкоз близки от толкоз години / аз поне така разбрах/ питай направо

Кой кво иска и кво го е засърбяло .... него ми е ясно, че няма да откаже да те мине, въпреки, че е било отдавна - обикновенно старите гаджета като си видят бившите любови след ен години се потрисат кви дъртаци са станали, явно вашта не е такава.
Ся ясно е, че не държиш на мъж ти - щото ако държеше тия дилеми нямаше да ги има, според мене ти и на тоя не държиш, просто те блазни вниманието му и не искаш да го загубиш ако му изрежеш фантазиите.
Нищо няма да направиш с две думи - само лалане да има.

Какво толкова да му държи на мъжа?
Не е ли форумния лозунг - мъже бол на тоя свят?
От кога такава загриженост към мъжете на анонимни съфорумки?
Които чисто и просто се доверяват на форумната мъдрост, но имат желание и да проверяват.
Защото макар за форумната мъдрост по подразбиране всички мъже по земята да са все мачовци, мухльовци, патриархално закостенели темерути, свине, говеда, магарета и какви ли не други животни, допуска се
 изключение - вашия собствен Simple Smile
Колкото и да я убеждавате, у анонимната, знаейки че някъде съществува изключение, не може да умре надеждата, че тя ще попадна точно на него Wink.
Виж целия пост
# 3 067
Не всички.
Само тези дето се засягат на подобна тема. Явно има защо.
Виж целия пост
# 3 068
А някакво конкретно събитие ли провокира този пост?
От колко време сте си така? И какво ви пречи да си продължавате по същия начин?
Виж целия пост
# 3 069
Излишно се прехласваш. Вечерта преди да си легнеш се погледни в огледалото и пред себе си реши какво искаш. Този мъж, твоят мъж ли, друг ли? Вземи решение и освободи мъжа ти от това. Имай кураж да си изживееш, каквото искаш.

Лично аз се отвращавам от такива неща. Раз-прас решаваш и това е. Ама той бил мил, как щял да го приеме? А мъжа ти как ще го приеме? А ако ти си в неговите обувки? Може би си млада, не знам.
Виж целия пост
# 3 070
Оо, колко банална история😀
Ако държиш на мъжа си няма да се закачаш с друг, камо ли друго. Ако имате проблеми с мъжа седни и говори. Пък после решете какво ще правите. Очевидно нещо ти липсва.
Ама с такива истории няма да си решиш проблемите, а само ще си създадеш нови. Вече си се подхлъзнала.
Виж целия пост
# 3 071
Е, тя с мъжа си няма проблеми. Има с тръпката. :>
Виж целия пост
# 3 072
Е очевидно има проблем. Ако всичко е наред няма да се сети за онзи. 😀 ако ще и .. то вече Ален Делон не става за пример, ама да.
Да не говорим, че доста неща лъсват в един момент. Абсолютно излишни драми.
Виж целия пост
# 3 073
Кое налага непрекъснатите срещи с този мъж и не ти ли е обидно, че той всъщност иска само да те чука?

Много противна история, съжалявам мъжа ти в случая. 
Виж целия пост
# 3 074
Е очевидно има проблем. Ако всичко е наред няма да се сети за онзи. 😀 ...
На някои игриви и шавливи им е скучно като всичко им е наред. Ще усетят колко е било ценно чак след като го загубят това, което имат сега.
Вързала е мъжа с брака, сега следващата цел е да върже поредния в "friends with benefits". След няколко години ще пише тук че бившият ѝ плаща само минималната издръжка, а няма пари за адвокат....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия