?Въпроси всякакви за СО? 2026

  • 102 810
  • 3 081
# 3 045
Запълнени натурии по обща тераса ли прочетох? Значи - сигнал и в пожарната. Особено ако е на по-нисък етаж терасата и пречи.
Имаше някаква наредба, която забраняваше в общите части да се съхраняват вещи, особено ако се пречи на евакуационен път. Проучи и това.
А колкото до детето - давам тази идея, защото на моя позната, най-отдадената майка, която аз познавам, с 3 деца ѝ бяха пуснали оплакване за деца в риск. Месеци наред беше под мониторинг и от сорта тъпотии, побъркаха я буквално. Децата ѝ, никога не са били в риск, но 3 малки деца вдигат шум. На всичкото отгоре, сигналъ беше и анонимен. Та - не се отказвай от тази идея, защото ако въпросният трябва да доказва родителски капацитет и го посещават регулярно, ще му се стъжни здраво.
За теча ми хрумва и друга идея - но не зная до колко е приложима и възможна. Застраховайте апартамента и търсете щети. После, застрахователят си има грижата да пусне регресен иск. И да ти кажа, си работи - знам го по друг повод, но  така сестра ми плаща една врата на такси.
Разбира се - една консултация с юрист няма да навреди, защото аз не съм такъв, знаеш, и е възможно да те подведа.
Виж целия пост
# 3 046
Благодаря за идеите. Това с ромите не бях се сетила, не знам дали ще им пукне чак толкова.

Слънчезара, да. То от там идва решението на общото събрание. От предписанието на пожарната и жалба към тях. Не съм я подавала аз, но хората написаха да се разкарат, че при пожар... знаете.
Виж целия пост
# 3 047
И аз за ромите се сетих. Пуснете една фамилия на подпазарен наем, особено ако скоро не сте правили ремонт.
Виж целия пост
# 3 048
В нашата мила родина няма оправия. На старото място, където живеехме, има същият скапаняк. Всички и всичко му пречи. Дори на непознати, минаващи по улицата, е правил забележка, защото... разлайват кучето му. По братовчедка ми хвърли дебела цепеница и ако я беше ударил, щеше да я осакати или остави на място. Има и клипче, заснето е всичко. То не са обиди, заплахи за убийство... Три години тече делото! През това време счупи крака на мъжа й. Неговото дело вече две години го гледат. Та, съчувствам, но нищо няма да се промени. Отдавна съм стигнала до извода - да не дава Господ да опреш до държавата и да търсиш защита от нея!
Взимай майка ти при тебе и пусни под наем бесни цигани, те ще го наместят.
Виж целия пост
# 3 049
После и тях да не мога да изкарам и още едно дело Laughing

Дара, съчувствам. Иначе си права, аз също съм много огорчена от бездействието на институциите и най- вече, че ме занимават с псевоздравословните му проблеми и копието на насилник, което отглежда.
Виж целия пост
# 3 050
Стана ми жал за детето му. Него няма кой да го защити от този.
Виж целия пост
# 3 051
Ами, то и нас няма, както се вижда.
И е крайно неподходящо на потърпевшите да се вменява нужда да се жертват един вид. И аз съм нечие дете и аз може да пукна от стрес. С тая разлика, че не съм скачала отгоре на още на невръстна възраст да викам на хората курва, ще те наводня.

Не ми се слуша за "детенце" и да ми се налива масло в огъня. Не искам повече да коментирам темата, благодаря за съветите.
Виж целия пост
# 3 052
Здравейте.  Не знам как се забърках в тази история, но моля за съвети как да постъпя правилно. Накратко - аз имам семейство, мъжът Х също със семейство, започнахме закачки, флирт, той ми обясняваше колко ме харесва визуално и директни покани за секс. На мен много ми харесва този мъж, няма да лъжа, но трябва да стоим настрана един от друг. Човек отдаде ли се на изкушението после е трудно да се откъсне. Проблемът е, че с него сме имали интимни отношения преди да създадем семейства, и някак си спомням колко хубаво беше всичко, той също прави коментари, че се сеща за преди... това беше преди много години, но през всички тях сме имали по - особена комуникация, по - лична, по - интимна. Общуваме каро близки, споделяме си разни неща, но... частта със секса винаги присъства, дори да няма директни коментари се усеща едно напрежение във въздуха.. той се държи мило като цяло, като имам проблем се интересува, помагал ми е... но всичко е толкова сбъркано.. хем знам, че ме желае чисто физически, хем понякога е толкова загрижен, че не мога да разбера друг вид симпатия ли има или е просто възпитан.. което и да е - обърква ме, кара ме да се чувствам странно и мисля, че трябва да стоя настрана.  Според вас дължа ли някакво обяснение, да му казвам ли изобщо нещо? Защото може и да си внушавам и да се изложа , ако му кажа всичко това? Ако пък се дръпна рязко от него, честно ли е като той е толкова мил? Да го оставя да се чуди какъв е проблема? Не знам кое е правилното, знам само, че трябва някак да спрем да общуваме...
Виж целия пост
# 3 053
Искаш ли да имаш семейство. Ако ДА му казваш, че за теб е по добре да нямате повече комуникация и го блокираш. Така странното чувство ще изчезне и съмненията ще изчезнат. За него може и да е само секс, но ти явно хлътваш и нещата ще станат сложни.
Виж целия пост
# 3 054
Екстра сте си.
И половинките ви и те така.
Що седите с хора зад гърба на които въртите други мераци, не ми е ясно.
На всеки може да му се случи да се изкуши, но зад гърба на партньор, на който УЖ държиш, липсата на лоялност е много дисреспект и долно.
Тя не мисли колко гадно може да му е на мъжа ѝ, че се задява с тоя зад гърба му, а се замислила да не нарани чувствата на "милия".
Йе@ем ти ѝ живот и логика. Ово е стандарт.
Виж целия пост
# 3 055
А-а-а, недей така! Мъже много на тоя свят, но бившата тръпка е една! Hands Point Up
(Ако ми позволите да перифразирам известния лаф за майката и жените.)
Виж целия пост
# 3 056
Аве като сте си толкоз близки от толкоз години / аз поне така разбрах/ питай направо

Кой кво иска и кво го е засърбяло .... него ми е ясно, че няма да откаже да те мине, въпреки, че е било отдавна - обикновенно старите гаджета като си видят бившите любови след ен години се потрисат кви дъртаци са станали, явно вашта не е такава.
Ся ясно е, че не държиш на мъж ти - щото ако държеше тия дилеми нямаше да ги има, според мене ти и на тоя не държиш, просто те блазни вниманието му и не искаш да го загубиш ако му изрежеш фантазиите.
Нищо няма да направиш с две думи - само лалане да има.
Виж целия пост
# 3 057
Здравейте.  Не знам как се забърках в тази история, но моля за съвети как да постъпя правилно. Накратко - аз имам семейство, мъжът Х също със семейство, започнахме закачки, флирт, той ми обясняваше колко ме харесва визуално и директни покани за секс. На мен много ми харесва този мъж, няма да лъжа, но трябва да стоим настрана един от друг. Човек отдаде ли се на изкушението после е трудно да се откъсне. Проблемът е, че с него сме имали интимни отношения преди да създадем семейства, и някак си спомням колко хубаво беше всичко, той също прави коментари, че се сеща за преди... това беше преди много години, но през всички тях сме имали по - особена комуникация, по - лична, по - интимна. Общуваме каро близки, споделяме си разни неща, но... частта със секса винаги присъства, дори да няма директни коментари се усеща едно напрежение във въздуха.. той се държи мило като цяло, като имам проблем се интересува, помагал ми е... но всичко е толкова сбъркано.. хем знам, че ме желае чисто физически, хем понякога е толкова загрижен, че не мога да разбера друг вид симпатия ли има или е просто възпитан.. което и да е - обърква ме, кара ме да се чувствам странно и мисля, че трябва да стоя настрана.  Според вас дължа ли някакво обяснение, да му казвам ли изобщо нещо? Защото може и да си внушавам и да се изложа , ако му кажа всичко това? Ако пък се дръпна рязко от него, честно ли е като той е толкова мил? Да го оставя да се чуди какъв е проблема? Не знам кое е правилното, знам само, че трябва някак да спрем да общуваме...
Хе хе хе! Много ти се прави секс с него и се чудиш как да се оправдаеш. Ма да стоя на страна, ме на знам как се забърках, ма той е много мил, ма как е загрижен, ма дължа ли му … Ми не! Нищо не му дължиш. Дължиш на семейството си. Ако всичко е било тъй хубаво с тоя бивш би трябвало той е мъжът ти. При цялата тая грижа, милост и възпитаност … Знаеш точно как си се забъркала - по собствена воля. Знаеш и как са спреш - по собствена воля. Кое те обърква?
Аааа възпитан и мил бил. Душа, нали не флиртуваме и не се сексим с всеки възпитан и мил?! Просто тоя много те иска и на теб ти харесва да те искам. Дилемата ти е как хем да спрете да си пишете, хем той да продължи да те иска. Ми няма как.
Виж целия пост
# 3 058
Въобще не отричам, че ми харесва вниманието му, даже сама си го казах. Историята е много дълга, кой колко си държи на семейството също. Аз ако исках да стане нещо, изобщо нямаше и да пиша тук и да го умувам. Искам да се отдръпна , но сме близки и да го блокирам все тая, ние не си пишем. Как да почна изведнъж да го подминавам или да се държа студено, като той се отнася добре с мен и не заслужава такова отношение без да е наясно защо. Ако пък тръгна да му се обяснявам, може да каже, че съм в грешка и си внушавам. Има ли деликатен начин да намалим/ прекратим комуникация без да съм рязка, и да изглежда грубо?
Виж целия пост
# 3 059
Виж ся - ако един мъж е точил лиги да те оноди и ти си му давала зелена светлина, като смениш светофара на червена светлина той автоматично ще реагира - че си луда, въобразяваш си, ще се отдръпне от тебе, няма да ти говори, интрижка да ти спретне, с две думи - готви се за мизерии големи ...Ич не си въобразявай, че като е мил и любезен сега докато още го крепи надеждата, има начин мирно и кротко да го разкараш. Това е голям удар по мъжкото его и ще се запознаеш с неговите истински цветове - мръсен и безскрупулен тип дето гони за секс омъжени жени ...
Та няма вариант за лесно прекъсване на драмата. Ще си спечелиш един враг завинаги - незабавно го разкарай от вътрешният си кръг, че ше береш ядове.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия