?Въпроси всякакви за СО? 2026

  • 101 346
  • 3 051
# 2 535
Психиатър е лекар. Психотерапевт може да е всеки, завършил някакъв курс, а дори и не.
Изобщо не е вярно. Психотерапевт може да бъде само обучен в терапия психиатър или психолог.

Базила, бъркаш. Опитват сега да го въведат
      https://standartnews.bg/%D1%80%D0%B5%D0%B3% … 0%B5%D0%BD%D0%B8/
Виж целия пост
# 2 536
Не говорете глупости.
За кое точно?


https://clinica.bg/37827-predlagat-po-striktna-regulaciq-za-psih … ource=chatgpt.com
https://www.zdrave.net/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0% … ource=chatgpt.com

От ВЧЕРА
Виж целия пост
# 2 537
Едно са пожеланията, съвсем друго е действителността. Сега всеки може да се пише психотерапевт. Няма регулация.
Виж целия пост
# 2 538
Едно са пожеланията, съвсем друго е действителността. Сега всеки може да се пише психотерапевт. Няма регулация.
Сега пак не е всеки, но изискванията са по-малко, но образование в областта е едно ит тях. Не става с курсче.
Виж целия пост
# 2 539
Динчо, много смело говорите глупости. И ви го казвам като човек запознат с регулациите в тази сфера. Нека не минаваме на ЕЖК.
Виж целия пост
# 2 540
Динчо, много смело говорите глупости. И ви го казвам като човек запознат с регулациите в тази сфера. Нека не минаваме на ЕЖК.
Ок, с Бояна даваме примери как в момента може всеки. От вчера се опитват да затегнат изискванията.
Виж целия пост
# 2 541
Аз го гледам от първо лице. Човек само с един курс се е написал психотерапевт. Сега, дали има клиенти не знам.
Виж целия пост
# 2 542

Таткото е ясно – липсваща безгласна буква.

Права си.
Сякаш го няма, не съществува, въобще не се споменава.
Мама командва.
Виж целия пост
# 2 543
Аз го гледам от първо лице. Човек само с един курс се е написал психотерапевт. Сега, дали има клиенти не знам.
А, такива има много, факт, но щом няма кой да ги провери. Сега се надявам като въведат сериозните изисквания да има и контрол ако ще да останат 10 терапевта в страната, но поне да са като хората
Виж целия пост
# 2 544
Кои са тези всички?
Вие как се доверявате на всички?
Не проверявате ли хората? Практиката? Препоръките? Дипломи, образование и така нататък.
Виж целия пост
# 2 545
Аз все още продължавам да се чудя защо се крие наличието на имоти от него и как си мислят, че ще реагира той, когато научи. А със сигурност ще научи – рано или късно...
Ще им изяде златните имоти ли? Или ще пожелае да се отдели от тях и да живее сам? Ами нека, какво лошо има? Да се отдели, но да си поеме живота в ръце – да си покрива сметките, да се обгрижва сам. Може пък да ги учуди.
Или точно от това ги е страх – че може и да се оправи сам, без мама да му готви посред нощите и кака да му диша във врата?
Таткото е ясно – липсваща безгласна буква.

Е казах Ви вече, че е оставал сам в нас, когато нашите са на вилата и после апартамента е бил като след апокалипсис, а иначе относно великата “тайна”, ако брат ми беше благоволил поне една вечер да седне да вечеря със семейството си, а не да тряска врати като го канят на масата, най-вероятно щеше да знае за апартаментите. Единия е наследен от баща ми, преди няколко месеца, когато вече отношенията им бяха много зле. Та и дума не е ставало за апартаменти от тогава. Разбира се, че ще разбере в даден момент, но аз не разбирам едно нещо- от кога родителите са длъжни да се отчитат за финанси, апартаменти пред децата, когато те още не са достатъчно самостоятелни, а и са в тежък период. Ми и аз на неговата възраст не знаех какво имат, какви заплати взимат, наследство и тн. Не ме е и интересувало.
Виж целия пост
# 2 546
Психиатър е лекар. Психотерапевт може да е всеки, завършил някакъв курс, а дори и не.
Изобщо не е вярно. Психотерапевт може да бъде само обучен в терапия психиатър или психолог.

Базила, бъркаш. Опитват сега да го въведат
      https://standartnews.bg/%D1%80%D0%B5%D0%B3% … 0%B5%D0%BD%D0%B8/

То лошо няма, ама ще имат ли хора достъп до психотерапевти?
То не че сега няма, но е платено, а не всеки може да си позволи този лукс.
Виж целия пост
# 2 547
Цитат
от кога родителите са длъжни да се отчитат за финанси, апартаменти пред децата

Не са длъжни, въпросът беше с друга насоченост. Пределно странно звучи членовете на едно семейство да не са наясно за наличието на недвижими имоти, тъй като покрай тях има:
- известия за данъци, които пристигат в пощенската кутия и всеки, който я отвори, може да ги види;
- разговори или поне споменаване между другото (освен ако някой нарочно не иска да създава тайна);
- ходене по задачи: да се чисти, да се отчитат водомери, сто други неща.

Наследеният апартамент е бил на роднини, нима това момче никога не е ходило на гости там? Просто е странно.
Виж целия пост
# 2 548
Нали общува с бабите и дядовците, които не са в течение на проблемите, най-малкото те ще му кажат. Възрастните обичат такива теми.
Виж целия пост
# 2 549
Нали общува с бабите и дядовците, които не са в течение на проблемите, най-малкото те ще му кажат. Възрастните обичат такива теми.


Той може да знае, но да не им казва и затова да е сърдит.
Защото го смятат за идиот.
Да му готвят в 3 през нощта. Бога ми.
Бащата липсва като фигура и авторитет.
Сестрата го играе дублираща майка.
То няма нищо нормално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия