Кралски работи и клюки - Януари 2026

  • 83 037
  • 1 520
# 690
Следващият месец са наградите БАФТА, дано тази година принцесата да присъства и да ни изненада с някоя хубава червена или бордо рокля.
Макар че няма да е лошо ако повтори и тази рокля.


Този ярък червен цвят ще е доста модерен за тази година. На Златните глобуси също забелязах, че го носеха много.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 691
Аз писах скоро за Виктория, точно покрай тази рокля, че според мен е 140см висока и широка, някой постна снимки като млада, фино миньонче е била около 150 см, и слабичка, но от многото бременностти става така.

Едно време са били дребни хората. Миналата година във Виена видяхме леглото на някоя от кралските особи. Ами все едно бебешко легло в днешно време. Още тогава обсъждахме, че са били дребосъчета спрямо днешните размери.
Виж целия пост
# 692
Аз писах скоро за Виктория, точно покрай тази рокля, че според мен е 140см висока и широка, някой постна снимки като млада, фино миньонче е била около 150 см, и слабичка, но от многото бременностти става така.

Едно време са били дребни хората. Миналата година във Виена видяхме леглото на някоя от кралските особи. Ами все едно бебешко легло в днешно време. Още тогава обсъждахме, че са били дребосъчета спрямо днешните размери.
По отношение на леглата, известен период от време е имало мода да се спи в полулегнало положение.
Иначе действително преди време хората са си били по-ниски - достатъчно е да се завърти някой дори по нашите етнографски музеи и да види някоя носия. Просто храната си казва думата.
Виж целия пост
# 693
Принцесата на Уелс вчера като пристига в Уиндзор сама с колата.
https://x.com/tokkianami/status/2011923512731291981?s=46

И като си тръгва случайно се появява докато тече смяна на охраната в двореца.
https://x.com/tokkianami/status/2011836088726536245?s=20
Виж целия пост
# 694
Пропуснала съм Летисия от преди 2 дни. Много ми харесва
Виж целия пост
# 695
Максима открива 40-тото издание в De Oosterpoort в Гронинген.



Скрит текст:
Eurosonic Noorderslag поставя европейските музикални таланти под светлината на прожекторите по целия свят и предлага на холандските таланти възможност да пробият и да се превърнат в хедлайнерите на утрешния ден. Кралица Максима открива 40-тото издание в De Oosterpoort в Гронинген.
Мери присъства на премиерата на „Indenfor Murene” (Вътре в стените) на Старата сцена на Кралския театър.

Скрит текст:
Червената театрална лампа беше запалена, когато Нейно Величество Кралицата присъства на премиерата на „Indenfor Murene” (Вътре в стените) на Старата сцена на Кралския театър в сряда вечер.
Пиесата на Анри Натансен има съвсем специална връзка с театъра. Тя е била поставяна повече от 500 пъти от премиерата си на Старата сцена през 1912 г.

Кралицата беше посрещната от Фридамари Б. Каучи, която играе ролята на Малката Сара в настоящата постановка. Ролята се дели с друг актьор, който се появи на репремиерата.



Новогодишен прием за институциите в Люксембург.
Скрит текст:
Традиционният новогодишен прием, който всяка година събира основните институционални фигури в страната, се проведе тази сряда вечер в двореца на великите херцози.



Еее, много хубави дами, тоалети и събития.
Страшно ми хареса Максима, така да сияе тази жена  Heart Eyes
Виж целия пост
# 696
Пропуснала съм Летисия от преди 2 дни. Много ми харесва

И на мен - и ризата, и панталонът с висока талия са страхотни.

Имам чувството, че ризите с панделки/фльонги и монохромните костюми са навсякъде. Не се оплаквам
Виж целия пост
# 697
Не знам дали сте го обсъдили, но кокаинов шок тресе и шведското кралско семейство.
Племеникът на краля е хванат с кокаин от полицията.
Полицията отишли на някакво парти и докато говорили с него, той бил много нервен и си бъркал постоянно джобовете. При претърсването е открит половин грам кокаин. Той си признал и получил глоба около 99 хиляди шведски крони.
Майка му, каката на крал Густаф, е много близка приятелка с нашата кралица Соня.

Явно кокаинът е и част от шведското кралско семейство, не само от нашето.
Виж целия пост
# 698
Принцесата на Уелс вчера като пристига в Уиндзор сама с колата.
https://x.com/tokkianami/status/2011923512731291981?s=46

И като си тръгва случайно се появява докато тече смяна на охраната в двореца.
https://x.com/tokkianami/status/2011836088726536245?s=20

Много забавни са тези клипчета с Катрин притичваща през дъжда, докато си държи сама чадъра, не чака някой да ѝ помага, усмихната и в добро настроение, без притеснение, че може да си намокри тоалета или развали прическата.
Такива случайно заснети клипчета разкриват много за човека и характера му, земна и непретенциозна, една модерна принцеса, която не изисква около нея да се суетят помощници и да я следва охрана.

Тези клипчета ми напомниха и за онези, в които Уилям беше заснет преди време да се придвижва с тротинетка из територията на Уиндзор.
Виж целия пост
# 699
Катрин винаги прави страхотно впечатление.  Няма значение дали си Доналд Тръмп, Макрон, Фредерик Датски или си Лена от София Simple Smile
Уилям с тротинетката направо обра точките, умряла съм от смях.
Много забавни са тези клипчета с Катрин притичваща през дъжда, докато си държи сама чадъра, не чака някой да ѝ помага, усмихната и в добро настроение, без притеснение, че може да си намокри тоалета или развали прическата.
Такива случайно заснети клипчета разкриват много за човека и характера му, земна и непретенциозна, една модерна принцеса, която не изисква около нея да се суетят помощници и да я следва охрана.

Тези клипчета ми напомниха и за онези, в които Уилям беше заснет преди време да се придвижва с тротинетка из територията на Уиндзор.
Виж целия пост
# 700
Мале, мале.. 😳😳😳 Мисля, че лятото имаше още един скандал с наркотици при някой роднина (дали не беше зет на някой?) на шведите, но може и да се бъркам.
Струва ми се, че все по-често ще чуваме за такива неща от младите за жалост. Поради липса на контрол и възпитание от родителите, както е при норвежците.

Принцът на Уелс ще проведе мероприятия в Бристъл следващия четвъртък, 22 януари, на които ще се представят новаторските постижения на града в областта на устойчивостта и ролята му като движеща сила за иновациите във Великобритания.
Виж целия пост
# 701
Този кралски пременик е на 50 години. На теория още млад, де ...
Виж целия пост
# 702
Не видях да е качвана Мери от вчера.




 Малко на нощница прилича тази рокля, особено комбинацията от кадифе с този десен.
Иначе нова рокля от британски бранд. През последните  години набира популярност сред останалите роялки. Иначе британките още преди 10 години са го носили, не много време след създаването му.

Дизайнерката в началото на кариерата си е правела доста по-класически и изчистени тоалети.
Сега са доста особени. Много десени, много нещо. Изчистени почти няма.
 

Виж целия пост
# 703
Добре, де. Имаше преди години истории, че Хари е залитнал по наркотици. Тогава Чарлз то беше водил в център за наркомани. Да види какво е. Масово беше отразено от медиите.
Излиза, че при АКС всичко е наяве, а в същото време други рояли са се надрусвали без проблем. И в медийна тишина.
Виж целия пост
# 704
И аз помня нещо подобно за шведски племенник.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия