Снимки и спомени от близко и далечно минало - 4

  • 104 886
  • 2 708
# 2 700
Амидофен помните ли?
Чета, че бил вреден, а дали е така?
Виж целия пост
# 2 701
Аз помня амидофен, фарингосепт и аналгинхинин ли беше? Едни зелени големи хапчета.
Виж целия пост
# 2 702
Абе знам че са си експериментирали с дозите. Познавам една жена по - възрастна от мен - 50-55 год. която е глуха пак на 2-3 год. възраст са я лекували като и слагали антибиотици. И още един ама той направо си беше като дебил някакво психично заболяване, а до 10-12 год. възраст си бил нормално дете. Пак го лекували с антибиотици.
Виж целия пост
# 2 703
А аз се сетих за Фарингосепт-дано не греша, едни кафяви таблетки за гърлото, кат' бонбонки ги смучех през зимата.

Килограми Фарингосепт съм изгълтала.
Виж целия пост
# 2 704
И сега бих ползвала този аналгин-хинин! За ден оздравявах, остатъка от болничния -ваканция. Ама го нЕма...
Виж целия пост
# 2 705
А аз се сетих за Фарингосепт-дано не греша, едни кафяви таблетки за гърлото, кат' бонбонки ги смучех през зимата.

Ефизол е може би. И сега го има. И аз го смучех като бонбони.
Виж целия пост
# 2 706
И сега бих ползвала този аналгин-хинин! За ден оздравявах, остатъка от болничния -ваканция. Ама го нЕма...
Има го и сега Аналгин Хин се казва, колко е същия, обаче. По времето на Ковид, казваха, че помагал.
Виж целия пост
# 2 707
А аз се сетих за Фарингосепт-дано не греша, едни кафяви таблетки за гърлото, кат' бонбонки ги смучех през зимата.

Ефизол е може би. И сега го има. И аз го смучех като бонбони.
И двете ги имаше. Едните бяха по-сладки и ги смучех като бонбони. Другите киселееха и не ги харесвах много.
Виж целия пост
# 2 708






Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия