Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 21

  • 58 288
  • 467
# 330
Има ли козунак, който се продава във веригите, да е по традиционна рецепта, а не със заместители?
Предполагам от собствените пекарни е такъв.
На Фантастико не е лош.
Виж целия пост
# 331
И ние харесваме този от Лидл с орехова плънка.
Виж целия пост
# 332
Има ли козунак, който се продава във веригите, да е по традиционна рецепта, а не със заместители?
Предполагам от собствените пекарни е такъв.
за рецептата е трудно да се каже. не я публикуват. Simple Smile
вкусово добри са на Билла и Лидл от пекарните им.
Виж целия пост
# 333
https://znamcenite.bg/

Разработен е сайт, който сравнява и подрежда по групи актуалните цени в Лидл, Кауфланд, Билла и Фантастико.
Виж целия пост
# 334
Купих днес от Билла масло Клевър. За първи път ми е, но беше намалено заради изтичащ срок. Дали си купих масло на Милки Груп?
Виж целия пост
# 335
Купих днес от Билла масло Клевър. За първи път ми е, но беше намалено заради изтичащ срок. Дали си купих масло на Милки Груп?
Виж дали това е кода ( 3800209304407 ).
Ако да, Хранинвест Кичево. Не е нещо различно, един дол дренки
Виж целия пост
# 336
Купих днес от Билла масло Клевър. За първи път ми е, но беше намалено заради изтичащ срок. Дали си купих масло на Милки Груп?
Не си, споко. Много е хубаво маслото. Две пакетчета изядох вече от него. Директно немско си е, не е препакетирано тук. А Кауфландското го бяха пуснали на 80 цента, пак с изтичащ срок. Направих си гхии. Grinning
Виж целия пост
# 337
Mikkey, в Кауфланд имат и готово гхи с тяхна марка - 500 грама за около 5 евро. В пластмасова опаковка е (от разстояние може да се сбърка с маргарин) и са го кръстили нещо като "безводна млечна мазнина".😂
Виж целия пост
# 338
Mikkey, в Кауфланд имат и готово гхи с тяхна марка - 500 грама за около 5 евро. В пластмасова опаковка е (от разстояние може да се сбърка с маргарин) и са го кръстили нещо като "безводна млечна мазнина".😂
Знам, ама при условие, че взех масло 250г за 80 цента, съм на сметка. Joy
Виж целия пост
# 339
Така е.🙂
Виж целия пост
# 340
Бутершмалц и гхи са със сходни характеристики, но не са едно и също. Така че цената на предлагания в Кауфланд продукт е съвсем нормална за заместител.
Виж целия пост
# 341
Каква е разликата? Доколкото знам, има и различни видове гхи.
Виж целия пост
# 342
Да, немско е маслото. Сега го проверих.
Виж целия пост
# 343
Каква е разликата? Доколкото знам, има и различни видове гхи.
Ами гхи се пречиства по-дълго, има по-интензивен вкус. И двете са пречистени масла, но не е правилно шмалца да се приравнява с гхи. Това беше вметка само да не се заблуждават хората, че купуват изгодно тъкмо гхи. Различни видове гхи има според вида суровина, но не знам да има според вида преработка.
Виж целия пост
# 344
Бях чела преди време подробности и мисля, че имаше и според времето на приготвяне. Но съм забравила детайлите.
Т-маркет работят ли утре? Ако да, с какво работно време са? Трябва вада отида до "любимия"😅 магазин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия