Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 21

  • 58 299
  • 467
# 345
https://znamcenite.bg/

Разработен е сайт, който сравнява и подрежда по групи актуалните цени в Лидл, Кауфланд, Билла и Фантастико.

Много полезно, благодаря!
Виж целия пост
# 346
Може ли да се ползват два купона едновременно в Била?
Помня, че Таня назад нещо беше писала ако не бъркам?
Купон за РД 10% и купон от бюлетина от пощата 10%..
Виж целия пост
# 347
Може ли да се ползват два купона едновременно в Била?
Помня, че Таня назад нещо беше писала ако не бъркам?
Купон за РД 10% и купон от бюлетина от пощата 10%..
Мисля, че не могат точно тези две намаления да се съчетаят.

В моя случай беше купон за рожден ден + едни бонбони от седмичните ваучери в приложението, които реших да купя заради повода. В магазина имаше само каси с касиер и момчето не поиска да маркира бонбоните в сметката с намаление. Каза, че системата ще отхвърли единия ваучер. Зарязах бонбоните, защото без това бяха скъпи и ги взех, защото щяха да се намалят с още малко.

Иначе на купоните от календара специално пише, че не могат да се комбинират с други ваучери за отстъпка. Може би не всички, но на тези, които са за отстъпка от 3 евро при сметка 30 евро и подобни го пише.

Нали си видяла, че 10-те процента от бюлетина са само за редовни цени? Тъй като обикновено купувам само промоции, на мен не ми върши никаква работа.
Виж целия пост
# 348
мисля, че подаръка за Рожден ден може да се комбинира с други ваучери.
тези 10 % са подобни на отстъпката от 5-10 % за служителите. те се комбинират със всякакви ваучери.
самата отстъпка е от цялата сметка.
Виж целия пост
# 349
Ползвах само този за РД, че бях взела само намалени неща. Намали се всичко.
На друго пазаруване ще пробвам другия ваучер. На него видях си пише, че е само за редовни цени.
Виж целия пост
# 350
Здравейте!
Питането ми e: има ли верига в БГ, която продава Pocket Coffee — бонбони на Фереро, пълни с шот кафе? Преди ги имаше в един италиански аутлет на магистралата, но вече не ги зареждат.
Виж целия пост
# 351
Селест , не знаех . че има такива. И аз бих си купила за проба. Тук видях , че са в наличност
https://gladen.bg/product/ferrero-pocket-coffee-desertni-barove-62-g
https://www.shokoladi.bg/bg/product/2052-pocket-coffee-espresso- … o-pylnej-225-gr-/
Виж целия пост
# 352
Селест , не знаех . че има такива. И аз бих си купила за проба. Тук видях , че са в наличност
https://gladen.bg/product/ferrero-pocket-coffee-desertni-barove-62-g
https://www.shokoladi.bg/bg/product/2052-pocket-coffee-espresso- … o-pylnej-225-gr-/
Щом като се предлага от Гладен.бг, значи ги има в ХИТ в Младост/Люлин. В магазина ще са с една идея по-евтини.
Виж целия пост
# 353
Благодаря ви! Само не ми харесва цената, за справка се върнахме от Австрия скоро и се заредих от тамошната Била, където 18 бр са 5 евро. Странно, че в нашата тук не се предлагат..
Върховни са, аз съм пристрастена, с истинско кафе вътре, течно - не като крем. Точно джобно кафе 😊
Виж целия пост
# 354
Благодаря ви! Само не ми харесва цената, за справка се върнахме от Австрия скоро и се заредих от тамошната Била, където 18 бр са 5 евро. Странно, че в нашата тук не се предлагат..
Върховни са, аз съм пристрастена, с истинско кафе вътре, течно - не като крем. Точно джобно кафе 😊
18бр. за 4.90€
https://parkmart.bg/product/ferero-roshe-bonboni-poket-kafe-230-4g
Не става, защото няма наличност.

Но зависи от кой град си. Като гледам не доставят в цяла България.
Виж целия пост
# 355
Няма наличност , и аз ги видях. Имаме такава верига в Бургас
Виж целия пост
# 356
Няма наличност , и аз ги видях. Имаме такава верига в Бургас
Дам, не видях надписа. Заблуди ме, че има опция "ДОБАВИ".
Виж целия пост
# 357
И аз харесвах тези бонбони преди години.
Виж целия пост
# 358
И в София имаше, но фалираха тези магазини. Сега май само в Бургас и Варна останаха.
Виж целия пост
# 359
И в София имаше, но фалираха тези магазини. Сега май само в Бургас и Варна останаха.
И във Варна натам са тръгнали. Нали се опитаха да възродят Carrefour тази фирма... направиха два магазина, единия го затвориха, в другия вече няма нищо с марка Карфур.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия