Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 21

  • 58 113
  • 467
# 465
Някъде има ли роте грютце в ПА (не тематична седмица)?

виждала съм в ХИТ, поне до преди година-две беше в постоянния асортимент, може би все още го предлагат, просто от доста време не съм имала път натам, за да кажа със сигурност.
Виж целия пост
# 466
И аз съм купувала от Хит, но поне от 1-2 години не съм ходила в магазина.
Виж целия пост
# 467
Аз бях взимала скоро само не помня дали беше на др Йоткер или на тяхната марка JA.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия