Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 21

  • 58 740
  • 475
# 465
Някъде има ли роте грютце в ПА (не тематична седмица)?

виждала съм в ХИТ, поне до преди година-две беше в постоянния асортимент, може би все още го предлагат, просто от доста време не съм имала път натам, за да кажа със сигурност.
Виж целия пост
# 466
И аз съм купувала от Хит, но поне от 1-2 години не съм ходила в магазина.
Виж целия пост
# 467
Аз бях взимала скоро само не помня дали беше на др Йоткер или на тяхната марка JA.
Виж целия пост
# 468
днес няма Арр ваучери .
Виж целия пост
# 469
Няма, ама дават 2 любими продукта  за -20% ама с един куп условия да е на бял етикет и т.н. или пък имат бъг в системата.
Виж целия пост
# 470
Има , как да няма.
Виж целия пост
# 471
Нямаше досега. Беше се бъгнало. И новата брошура не отваряше.
Виж целия пост
# 472
Хубави са куфарите на Amercan Tourister в Билла, за марката цената е прилична. Не можаха да ми кажат дават ли някаква гаранция и колко време ? Знае ли  някой?
Виж целия пост
# 473
за ранобудните нямаше Grinning
от Билла ми прочетоха поста и веднага ги пуснаха.rotfImbo 
Виж целия пост
# 474
Хубави са куфарите на Amercan Tourister в Билла, за марката цената е прилична. Не можаха да ми кажат дават ли някаква гаранция и колко време ? Знае ли  някой?
2г. е законовата гаранция така или иначе. Доказателство е касовата бележка.
Виж целия пост
# 475
Видях плюшените котенца и кученца в Била. Не са много зле.
Много се колебах между две котки и едно куче и нищо не взех.
Довечера ще отида да взема вече поне една.  Дано има и другият магазин
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия