Слънцето пече, а форумка седи плете и разплита - 6

  • 93 227
  • 284
# 135
Ако имаше схеми, би било прекалено лесно.  Wink  За някой от моделите мога да налучквам, за другите само ще гледам и въздишам. Оооооооооххххххххххххххххх ooooh!
Виж целия пост
# 136
Кравичке, по кинкалериите има метарни халки с различен диаметър. Можеш тях да използваш за основа.

Момичета, помогнете ми със схема за плетене на кръг на 1 кука? Кръгът трябва да е плосък. Пробвам сума ти пъти какви ли не наддави и става или елипсовиден, или се извива като чашка.
Виж целия пост
# 137
Цитат
Ако имаше схеми, би било прекалено лесно.    За някой от моделите мога да налучквам, за другите само ще гледам и въздишам. Оооооооооххххххххххххххххх

ясно ,тогава ще налучкваме,доколкото можем  Simple Smile
Виж целия пост
# 138
Кръг

Благодаря ви за помощта.   bouquet  Бела, мисля, че за една от плетките на чантите имам схема, но сега имам работа. Подсети ме утре да я пусна, моля те.
Виж целия пост
# 139
клик

ооооооооооооооооооооооооооооххх. Дойте идея, какво мога да използвам за основа на пръстените, че отново съм влюбена в чанта....  ooooh!

хм , метални не е ли тежко  newsm78 пластмасовите грини са добре , според мен, може да си ги иzрежеш от гърлото на пластмасова чаша (има с раzличен диаметър и доста пластични )  newsm78 
Виж целия пост
# 140
Имате ли под ръка линк към по-летни детски и бебешки модели?
Виж целия пост
# 141
Здравейте работни плетачки! Simple Smile Аз най-накрая има с какво да се включа. Изплетох си ей това чанте:


и му се радвам, защото това е първото нещо, което плета на една кука, а май ще си го и нося Grinning Мерси на летящата за линкчетата.
От много време съм започнала и един потник, обаче не ми върви много, преждата е тънка, ама сега го захващам и него Sunglasses
Виж целия пост
# 142
Здравейте работни плетачки! Simple Smile Аз най-накрая има с какво да се включа. Изплетох си ей това чанте:


и му се радвам, защото това е първото нещо, което плета на една кука, а май ще си го и нося Grinning Мерси на летящата за линкчетата.
От много време съм започнала и един потник, обаче не ми върви много, преждата е тънка, ама сега го захващам и него Sunglasses

Айййй много готино чанте. Може ли да споделиш от какво го плете и малко по голяма снимка или описание на това как се плете  Praynig Praynig
Виж целия пост
# 143
Момичетаа--а-а-а-аа,успях....Свалих си доста списания с този djvureader.Безкрайно сьм щастлива. newsm44 ЛЕТЯЩА КРАВИЧКЕ....пак помагай.. newsm17,само от твоя форум не ми се отваря нищо от тези,които се отварят с тази програма.Кликвам вьрху обложката,ама даже и начална страница не ми се зарежда.Какво е по-особеното от  тези вьв този форум и кьде бъркам.А има и едни ГАГ формат.За тях какво трябва да инсталирам.... smile3525
Виж целия пост
# 144
тя беше писала някъде:
десен бутон на обложката и Save target as... избираш къде да ти се свали.
Формата сигурно е rar. Изисква архивираща програма Winrar например...
Виж целия пост
# 145
тя беше писала някъде:
десен бутон на обложката и Save target as... избираш къде да ти се свали.
Формата сигурно е rar. Изисква архивираща програма Winrar например...

Голяма част от списанията при опит да се отворят дават грешка в архивния файл! Иначе по точно описания начин се свалят, но не се отварят.
Виж целия пост
# 146
да, и аз имам такъв опит с някой от тях...летящата ще каже защо Mr. Green
Виж целия пост
# 147
iskrone,тук съм си направила малка колекцийка от модели.Може да си харесаш нещо  Simple Smile.

и аз не можах да вляза, има начин албума да се направи публичен.
 Молим те!  Peace

Ами аз си мислех,че е публичен,но сега не знам как го направя Embarassed Embarassed Embarassed.Ако някой може да ми помогне...
Виж целия пост
# 148
Готово,заповядайте!
Виж целия пост
# 149
niunia, ooooh! ужасссс изгубих си деня в зяпане...сега съм на шапките- страшни са!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия