Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е целта на библиотеката, спомената в публикациите?
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Какви са някои от проблемите, пред които са изправени членовете на форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е целта на библиотеката, спомената в публикациите?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от проблемите, пред които са изправени членовете на форума?
-
Какво е нисък пълнеж в плетенето?
-
Как да стигна до магазина за тъкани и прежди в Овча купел 2?
За някой от моделите мога да налучквам, за другите само ще гледам и въздишам. Оооооооооххххххххххххххххх
Бела, мисля, че за една от плетките на чантите имам схема, но сега имам работа. Подсети ме утре да я пусна, моля те.
пластмасовите грини са добре , според мен, може да си ги иzрежеш от гърлото на пластмасова чаша (има с раzличен диаметър и доста пластични ) 
Мерси на летящата за линкчетата.

,само от твоя форум не ми се отваря нищо от тези,които се отварят с тази програма.Кликвам вьрху обложката,ама даже и начална страница не ми се зарежда.Какво е по-особеното от тези вьв този форум и кьде бъркам.А има и едни ГАГ формат.За тях какво трябва да инсталирам....
