Слънцето пече, а форумка седи плете и разплита - 6

  • 93 227
  • 284
# 150
Искроне, браво. ТУК също събирам линкове към списания. В първите постове пак са от дата-та. Пробвай от средата на татък и втора страница. Там списанията са поместени в рапидшар. Сега ще поровя, някъде бях писала обяснение как се сваля от рапида. Криминализираното Мими май също беше обяснила някъде.
Виж целия пост
# 151
Ето и обещаните снимки на магазинчето за платове и прежди на кг в Овча купел 2. ЗАПОВЯДАЙТЕ!
Виж целия пост
# 152
Нюня, от автогарата овча купел как се стига до там?

Виж целия пост
# 153
Нюня, от автогарата овча купел как се стига до там?


Ами сега #Crazy?
Значи...вземаш трамвай или автобус до Красно село.От там вземаш автобус 102 или 83 или слизаш 2 спирки преди последната,не знам как се казва ще погледна.Там има автомивка,кафе и от булеварда навътре се вижда един шарен детски магазин Бимби и супер маркет S-mart.От страната на супера има едни ниски постройки и се влиза навътре.В началото има Зоомагазин,а пак там има и книжарница.Боже,ама обяснение дръпнах  smile3555.Другия вариант е ако ходиш до вторник да те заведа.Събота и неделя не работи.

Ето и карта.   
Виж целия пост
# 154
Сега ще поровя, някъде бях писала обяснение как се сваля от рапида. Криминализираното Мими май също беше обяснила някъде.

това е последното ми обяснение...
като ти се отвори rapidShare кликваш на един бутон free.
Започва да ти отброява в намаляващ ред...
Като стигне до 0 ти излиза един код, който трябва да напишеш в едно поленце и после кликваш на Download.

niunia, искам да съм таааам! Twisted Evil
Виж целия пост
# 155
Брей,не сьм вярвала,че едно простичко БРАВО ще ми повдигне така самочувствието... Embarassed Ама,Летяща кравичке....Като видях колко списания поднасяш на тепсия,направо щях да брькна в компютьра да ги извадя....Ама виж сега,тези,които са ти Рапид се отварят поне до заглавната страница и сигурно ще ги сваля ако ти се занимава да ми обясниш как.Но на всички останали се появява само празна страница.Така е и с тези от твоя форум,а сьщо и тези,които си качвала из предишните теми.Може би е от моя компютър.Ама аз не се отказвам.Пак моля за помощ..... smile3525
Виж целия пост
# 156
Как така до заглавна страница? Виждаш корицата ли? Ако виждаш корицата, значи можеш да разгледаш списанието по този начин:


    клик на снимките

Нюня, все забравям да ти лагодаря, че сподели галерията си с нас. Много интересни неща намерих.  Hug
Виж целия пост
# 157
Радвам се,че съм била полезна с галерийката си Hug.
Виж целия пост
# 158
и не я затваряй за посетители, че имам още да разглеждам Wink
Виж целия пост
# 159
и не я затваряй за посетители, че имам още да разглеждам Wink
Няма,няма.Изобщо не знам и защо беше затворена.
Виж целия пост
# 160
и не я затваряй за посетители, че имам още да разглеждам Wink

Ама как ще я затваря!Аз направо си я включих в Предпочитани Wink
Виж целия пост
# 161
Може ли да споделиш от какво го плете и малко по голяма снимка или описание на това как се плете  Praynig Praynig

Здравей, Мимито, съжалявам, че толкова късно отговарям, но нещо не ми остана време. Иначе ето това http://foto.rambler.ru/public/alisa19811/35/10/10-web.jpg ми беше вдъхновението, обаче реших отгоре да не е равна чантата и затова започнах със 76 стълбчета, свивах плавно по един два пъти на ред, докато станаха 66, а след няколко реда започнах да наддавам. Общо взето на око преценявах. Ако нещо не ти е ясно, питай Hug
Лека вечер на всички!
Виж целия пост
# 162
Летяща,не  не се вижда тази страница,то ако се виждаше,щеше да е прекалено лесно.Проблемьт е, че на всички списания,които си сложила в твоя форум аз виждам само тази картинка,която си качила.Натисна ли за сваляне,чакам,чакам, отваря се само празна страница,т.е. вьобще не зарежда.Не знам дали ти обяснявам правилно.Май вече ставам банална,но ме гризе как пьк нито едно не се отвори...
Niunia,благодаря и за твоята колекция...
Виж целия пост
# 163
Пак сьм аз Rolling EyesНе сьм спала заради тия списания....Като ми е толкова акьла...Влязох в електронните книги на Мимиту.Свалят ми се без проблем.Така че спасявам положението.Проблемьт е,че като ги сваля мога да ги разглеждам само картинка по картинка,отварям едната,затварям другата и малко ми е обьркано коя коя страница е,но пак е нещо.Докато тези djvu файлове,дето ги изтеглих от втората тема, си ги разглеждам със стрелкичките както е показала Летящата и е супер.......Ако мога по някакъв начин да ги преобразувам..... newsm78
Виж целия пост
# 164
искроне, тези които са файлове- картинки в папка аз ги разглеждам по 2 начина:
1. View: Filmstrip
2. Кликваш с десен на мишката в/у картинка и избираш Open with:  Picture and Fax Viewer. Това е програмка, която върви с Windows. Там вече разглеждам със стрелки...мога да увеличавам с лупата...

А иначе...Хипатия беше писала, че може поредица от картинки да се вложат в един djvu файл, но аз не съм пробвала, защото не ми е удобно.

и вземи да поспиш малко Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия